شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم""حاج غلامرضا مختاری کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان طی حکمی مسئول ستاد انتخاباتی خود در دشتستان را منصوب کرد.

11276139 591

طی فرآیند بررسی و دقت عمل در انتخاب مسئولین ستاد تبلیغات انتخاباتی ، کاندیدای انقلابیون دشتستان  آقای حاج غلامرضا مختاری طی احکام جداگانه ای مسئولین ستاد انتخاباتی خود را انتخاب و معرفی نمود.

به گزارش سخن مردم"ایشان طی حکمی مسئول ستادمرکزی خود را به برادر حاج حسین حاجی پور فرهنگی خوشنام و بازنشسته آموزش وپرورش واگذار نمود .

درکارنامه عملکردی ایشان مسئولیت ستادهای نمایندگان وکاندیداهای چندین دوره مجلس شورای اسلامی این شهرستان به چشم می‌خورد.

وی از بسیجیان اولیه انقلاب از سال 58تاکنون و مسئولیت های مختلف اداری و آموزشی و اجتماعی اعم از مدیریت دبیرستان‌ها و مراکز پیش دانشگاهی نمونه دولتی ومسئولیت های فراوان دیگری از جمله ریاست شورای اسلامی روستا ، ریاست شورای اسلامی بخش مرکزی دشتستان ،ریاست شورای اسلامی شهرستان دشتستان و معاون پشتیبانی اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر و .... را عهده دار بوده است.

ایشان با بیش از  سی  سه سال تجربه و هدایت و مدیریت ستادهای انتخاباتی کاندیداهای مختلف در شهرستان با یک تیم هفت نفره متخصص ، دارای سابقه علمی آکادمیک بالا و مجرب ، در بخش سیاسی و جامعه شناسی و ... که از چهره های ممتاز ونخبه علمی، ورزشی وسیاسی هستند کار خود را از امروز آغازکرد.

امید است با استعانت از خداوند متعال و همدلی وهمراهی مردم شهید پرور دشتستان ورعایت اخلاق اسلامی و حفظ آبروی همه رقبای انتخاباتی و دوری از هرگونه تخریب وبداخلاقی و تنها با اتکال به ذات اقدس الهی و نصب العین قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد برگزاری انتخابات پر شور و دشمن شکنی در ایران اسلامیمان بوده واقبال مردمی بر هرگزینشی تعلق گرفت ، عزت و آبروی نظام واقتدار ایران اسلامی را موجب گرداند.

ان شاالله

ستاد تبلیغات انتخاباتی حاج غلامرضا مختاری

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه