امروز:
جمعه, 22 تیر 1403
دسته: یاداشت
یکشنبه, 10 تیر 1403 19:30
   
    ایمیل
کد خبـر : 1847

سخن مردم:دکتر ابراهیم رضائی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از دکتر سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد. متن پیام به شرح زیر است:


به گزارش سخن مردم: متن پیام به شرح زیر است؛

 بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و فهیم استان بوشهر

من ابراهیم رضایی فرزند کوچک این دیار افتخار دفاع از حقوق مردم شریف این استان پرافتخار و پرحماسه را دارم. اما امروز احساس خطر می کنم؛ احساس خطر برای آمدن امثال زنگنه ها و رکود در صنعت نفت و گاز و تضییع حقوق مردم استان بوشهر، احساس خطر برای آمدن آخوندی‌ها و تعطیل عمران و آبادی این دیار، احساس خطر برای فساد و ناکارآمدی هایی که تا پوست و استخوان دیدیم و درک کردیم و احساس خطر برای قدرت گرفتن افرادی که با فشار و تحریم مردم به دنبال نقض استقلال ملی هستند.

برای آنچه گفتم یک راه پیش رو داریم و آن نه گفتن به #دولت_سوم_روحانی است. به عنوان فرزند کوچک این استان، دست یاری به سوی یکایک شما دراز کرده و از شما یاری و همراهی می طلبم تا مانع این خسران بزرگ گردیم. این حقیر ضمن دعوت از تمام نیروهای دغدغه‌مند این آب و خاک برای اتحاد و همدلی، تمام همّتم را در استان به کار خواهم بست تا آنانکه به هر دلیلی با صندوق قهر کرده و گلایه دارند را برای آمدن به پای تعیین سرنوشت خویش دعوت نمایم. ما برای تداوم راه شهدای خدمت و عبور از کابوس و خسران تشکیل #دولت_سوم_روحانی به یک عزم و اراده بزرگ نیازمندیم. از عموم مردم بزرگ استان بوشهر و بویژه نیروهای انقلابی و ارزشی می‌خواهم که از لحظه لحظه امروز تا جمعه انتخابات جهت تبیین حقیقت، روشنگری و آگاهی‌بخشی برای رای به نامزد منتخب جبهه انقلاب اسلامی آقای دکتر سعید جلیلی بهره ببرند.

ابراهیم رضائی
خادم و وکیل شما در مجلس شورای اسلامی

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share