پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"تلاش شهرداری برازجان برای خدمت رسانی،بهسازی و آسفالت معابر شهری بصورت شبانه روزی با چهار اکیپ ادامه دارد.

index

به گزارش سخن مردم"شهر برازجان را از نظر نسبت جمعیت به مساحت می توان شهری با فشردگی جمعیتی پایین به شمار آورد.
توسعه افقی جغرافیای شهر برازجان و عدم توزیع متوازن امکانات سبب گردیده ناهماهنگی هایی را در برخی مولفه های توسعه ی شهری در نقاط مختلف شهر شاهد باشیم اما طی دو سال اخیر برنامه ریزی مناسب و تلاش مستمری از طرف مجموعه شهرداری برازجان برای رفع این نقیصه شکل گرفته است. احیای فضاهای سبز و پارکها در نقاط مختلف شهر، احداث اماکن تفریحی و ورزشی جدید در مناطق مختلف برازجان، برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در بخشهای کمتر توسعه یافته شهر و بسیاری موارد دیگر که طی دوران مسئولیت محمدحسن محمدی به عنوان شهردار برازجان به چشم می آید را می توان شاهد این مدعا دانست.
اخیرا خبردار شدیم با دستور مهندس محمدی طرح ضربتی بهسازی و آسفالت بسیاری کوچه ها و خیابانهای شهر برازجان در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
شهردار برازجان در توضیح این طرح می گوید:

1

بهسازی و ارتقاء کیفیت ترافیکی معابر شهری همواره مدنظر بوده و شهرداری برازجان با در نظر داشتن اولویتها توجه خاصی به این موضوع داشته اما با توجه به نیازهای انباشته شده طی سالهای گذشته در این حوزه، در روزهای اخیر با همت همکاران عزیزمان در مجموعه شهرداری اقداماتی صورت گرفته که می تواند در جبران بخشی از این کمبودها تاثیر مطلوبی به دنبال داشته باشد.
شهردار برازجان با اشاره به تشکیل اکیپ های مختلف در حوزه معاونت عمرانی شهرداری برازجان برای پیشبرد برنامه های در دست اقدام این شهرداری گفت:
در بحث زیرسازی و آسفالت معابر شهر، نسبت به تشکیل 4 اکیپ مجزا اقدام گردیده که با تمام توان مشغول خدمت به شهروندان عزیز برازجانی هستند. مهندس محمدی آسفالت کوچه ها و خیابانهای شهر را بر اساس اولویت بندی دانست که این اولویت ها خود بر اساس مولفه هایی همچون میزان مشارکت شهروندان، زمان پرداخت حق مشارکت، حجم ترافیک و... شکل می گیرد.
مهندس محمدحسن محمدی در بخش پایانی صحبتهای خود با ذکر این نکته که در نیمه دوم سال تا کنون نسبت به بهسازی، زیرسازی و آسفالت کوچه ها و خیابانهای شهر به مساحت 100000 مترمربع اقدام گردیده افزود: تلاش میکنیم به حول و قوه الهی با فراهم آوردن امکانات مورد نیاز و با تلاش و پیگیری همکاران عزیزمان در حوزه معاونت عمرانی طی مدت باقیمانده تا پیش از عید نوروز، 22000 مترمربع دیگر از معابر شهری آسفالت گردد که با این اتفاق ان شاء الله به اهداف تعریف شده خود مبنی بر آسفالت بیش از 120000 مترمربع از معابر شهری برازجان در نیمه ی دوم سال 1397 دست یابیم.

45

3

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه