پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"برگزاری سومین نشست فعالان فضای مجازی و سایت ها با حضورخانم حسینی رئیس ستاد بزرگداشت روز برازجان برگزارشد.

سیده خدیجه حسینی گفت : از ایده ها و طرحهای ارائه شده درخصوص بهتر برگزارشدن روز برازجان استقبال می کنیم.

IMG 01161

به گزارش سخن مردم"سومین نشست فعالان فضای مجازی و سایت ها با حضور رئیس ستاد بزرگداشت روز برازجان سیده خدیجه حسینی،محمدرضا کوهکن رئیس اداره فرهنگی ورزشی شهرداری ،صادق ضیائی روابط عمومی شهرداری واصحاب رسانه،عصرپنجشنبه در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهربرگزارشد.

IMG 004461

دراین نشست ابتدا خانم حسینی با بیا ن اینکه روز برازجان متعلق به تمام شهروندان است اظهارداشت:هفته برازجان از ششم اسفند تا دوازده اسفند که روز اختتامیه است برگزارمی شود،روز برازجان مربوط به یک شخص خاص نیست مربوط به تمام شهروندان برازجانی است و انشاالله همه مردم برازجان در این روز شرکت کنندتا مراسمی خوب وماندگاربرگزارشودوبه یادگاربرای نسلهای آینده باقی بماند.

وی درباره هدف از برگزاری روز برازجان گفت: هدف ما این است که داشته های برازجان ازقبیل ورزشی ،فرهنگی ،ادبی همه رابه خوبی معرفی کنیم ودراین راه از طرحها وبرنامه هایی که ارائه شود استقبال می کنیم.

IMG 0093

رئیس ستاد بزرگداشت روز برازجان گفت: از مردم این دیار تقاضا دارم که به ما کمک کنند وطرح و نظر خود را ارائه دهند، تا در این روز برازجان برنامه خوبی اجرا شود.

IMG 0132

حبیب قاسمی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب هم دراین نشست پیرامون فرهیختگان و نویسندگان، نقش مردم در قیام ضد استعماری ، و تاریخ وفرهنگ شهر برازجان نکاتی بیان نمود وافزود بیشترین سایت ها و فعالان خبری در این شهر فعالیت دارند که می توانند در اطلاع رسانی نقش مهمی داشته باشند.

وی درادامه نیز ضمن انتقاد از عدم اتحاد بعضی از گروه ها اذعان نمود: هر گروه نباید بدنبال مطرح شدن خود و طیف خاصی باشند بلکه باید به سربلندی این سرزمین و بالندگی جوانانشان بیندیشند وهمه دست بدست هم بتوانیم شاهد برنامه خوبی درروز برازجان باشیم.

IMG 0121

علی اصغر رجایی مسئول کار گروه مطبوعات روزبرازجان بیان نمود: افتخار می کنم در ابتدای دوران جوانی از سال ۷۸ تا کنون با برگزاری ده ها مراسم بزرگداشت مردمی فرهیختگان برازجان( دشتستان) ، برگزاری اولین یادواره سردار ضد استعماری شهید غضنفر السلطنه برازجانی در سال ۸۱ و پیگیری جهت نصب تندیس این سردار و آیت ا... مجاهد برازجانی صاحب فتوای جهاد علیه استعمار، با همیاری استادان تاریخ و مسئولان که به سرانجام رسید، دین خود را به سرزمین مادری ام (عاشقانه) انجام داده ام و اکنون هم در برپایی بزرگداشت روز برازجان پای کار هستم.

IMG 0129IMG 0101

IMG 0105

IMG 0099

مصوبات این نشست به شرح زیر می باشد.

1-مقررشد گروه واتس آپ راه اندازی شود و اصحاب رسانه عضو شوند وتمامی خبرهای مربوط به گرامیداشت روزبرازجان جهت نشر ارسال گردد. 2_هفته نامه ها وسایت های خبری پیشنهادات وایده های خود را درخصوص گرامیداشت روز برازجان به خانم حسینی جهت بررسی تحویل نمایند.

IMG 0130

index

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه