یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج استان بوشهر با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات فرماندهی سپاه امام صادق (ع) این استان برگزار شد.

بسیج1

به گزارش سخن مردم"مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) در این جلسه گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مشکلات مختلفی را برای نظام جمهوری اسلامی ایجاد کرده­ اند امّا آن چه اهمیّت دارد این است که نظام اسلامی چه مطالب و اهدافی را از ابتدا تاکنون دنبال می ­کند.

حجت الاسلام حسین دشتی اظهار کرد: شناسایی و مبارزه با دشمن و پیگیری اهداف متعالی و آرمان­ های نظام اسلامی از جمله موارد مهمی هستند که انقلاب اسلامی از ابتدا در دستور کار خود قرار داد و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز بر آن تأکید دارند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی در برابر دو شعار جهانی قرار داشت که یکی از این شعارها، مبارزه با سرمایه­داری بود که معتقد بودند دین ابزاری برای سرمایه­ داران است و دیگری لیبرالیسم و لیبرالیسم دموکراسی بود که شعارهای جذابی مانند آزادی در مقابل محدودیّت ­ها را سر داده بودند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر خاطرنشان کرد: وقتی انقلاب اسلامی پیروز شد شعار مبارزه با سرمایه ­داری در بلوک شرق از بین رفت امّا لیبرالیسم هنوز وجود دارد و مبارزه سرسختانه آن با انقلاب اسلامی و گزینه مردم­سالاری دینی آن، ادامه دارد.

حجت الاسلام دشتی آمریکا را پرچم ­دار کنونی لیبرالیسم در دنیا عنوان و تأکید کرد: متأسفانه کسانی در درون کشور ما نیز وجود داشتند که معتقد بودند اگر عدالت یا دین هم در مقابل آزادی قرار گرفت محکوم به شکست هست و هیچ چیز نباید جلوی آزادی ­های مردم را بگیرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) نیز در این جلسه گفت: امسال سی و نهمین سال بزرگداشت هفته بسیج از 29 آبان تا 5 آذر با شعار «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» با اجرای برنامه­ های مختلف و متعدد در استان بوشهر برگزار می ­شود.

سرهنگ سهراب انبارکی اظهار کرد: سه شنبه 29 آبان اوّلین روز از هفته بسیج، مصادف با آغاز هفته وحدت است که با عنوان «بسیج، فرهنگ و مسجدمحوری» نام ­گذاری شده است که در این روز نمایشگاه بزرگ کتاب با بیش از چندین هزار جلد کتاب در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر افتتاح می ­شود که با توجّه به این که فرهنگ کتابخوانی در کشور ما مغفول باقی مانده است، افتتاح این نمایشگاه می­ تواند اثرات مثبتی را در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی داشته باشد.

وی در ادامه به تشریح سایر برنامه­ های اجرایی هفته بسیج در سراسر استان پرداخت بسیج.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه