شنبه, 04 بهمن 1399 - Friday, 22 January 2021

سخن مردم : پیام تبریک رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) 

ریس شورای بزازجان

به گزارش سخن مردم : متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

علی(ع) مصباح جمال ازلی و گوهر تابناک الهی است که از درون خانه خدا پا به عرصه وجود گذاشت تا همگان را به پرستش خدای کعبه فراخواند و پرچم های ضلالت و سیه روزی را از فراز کعبه بر زمین افکند و بیرق هدایت جهانیان را دوش به دوش رسول خدا و همراه او و پس از او برافرازد و هم چنان که نام نامیش مایه امید و نوید همه مسلمانان است، بی گمان خروش رعدآسای ذوالفقارش پیوسته دل دشمنان خدا را به لرزه درمی آورد.

بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

امروز کشور، استان، شهرستان و شهر عزیز ما روزهای سخت شیوع کرونا را از سر می گذراند و نه دستی به دوستی و نه آغوشی به گرمی، نمی‌ تواند حتی برای عزیزترین عزیزان باز شود، این پزشکان، پرستاران و مجموعه‌ی دست‌اندرکاران پزشکی هستند که با الگوبرداری از امامان خود خصوصا حضرت علی(ع) و با از خودگذشتگی و تلاش‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت مردم شده اند.

همانطور که رهبر معظم انقلاب خطاب به این بزرگواران فرمودند: «کارتان بسیار با ارزش است. هم ارزش جامعه‌ی پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا میبرد که برده، هم مهمتر از این، ثواب الهی است که خدای متعال قطعاً به شما اجر و ثوب خواهد داد

سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت علی(ع) و روز پدر را به همه پدران بزرگوار، به ویژه پدران معظم شهیدان و مردم مومن و ولایتمدار شهر برازجان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه