یکشنبه, 28 دی 1399 - Sunday, 17 January 2021

سخن مردم"در آیینی با حضور استاندار بوشهر، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، فتح الله نوروزی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری دشتستان معرفی شد.

IMG 9051IMG 9052

به گزارش سخن مردم"عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در این آیین اظهار داشت: در وزارت کشور با تشکیل کارگروهی برای انتصاب فرمانداران آیین نامه ای تصویب شد که در آن شرایط احراز فرمانداران رسما تعریف شده است.

استاندار بوشهر گفت: ما مسئول امنیت داخلی کشور هستیم و اگر نتوانیم این شرایط را فراهم کنیم خود ما عامل مشکل خواهیم بود.

وی با تشکر از زحمات دکتر لقمان زاده سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان بیان کرد: در ارتباط با انتصاب فرمانداران مصوبه شورای عالی اداری مبتنی بر قانون مجلس شورای اسلامی وجود دارد، که فرماندار مرکز استان باید حداقل 10 سال سابقه داشته باشد، این حتی دستورالعمل یا بخشنامه نیست و به تصویب رسیده است.

گراوند خاطرنشان کرد: بنده آدم سخت گیری هستم و در انتصابات خیلی دقت می کنم. پیگیری های لازم را انجام دادم، اما چاره ای وجود نداشت چون سابقه کار آقای لقمان زاده زیر 10 سال بود و وزارت کشور این را از من نپذیرفت، چرا که انتصاب فرمانداران شهرستان های درجه یک نیازمند سابقه مدیریت میانی است.

وی با اشاره به مسئولیت سنگین فرمانداران یادآور شد: یکی از کارهای مهم نظام برگزاری انتخابات است، زیرا انتخابات ناموس نظام و آبروی کشور بوده و کوچکترین اشتباه در آن هزینه زیادی دارد. انتخابات امانت مردم است و ما وظیفه داریم که از آن پاسداری کنیم.

IMG 9015

استاندار بوشهر تاکید کرد: توصیه من به فرماندار دشتستان مردمداری است چون هر چه داریم متعلق به مردم است، خواهش من این است که از فرصت به دست آمده برای خدمت به مردم استفاده کنید، تقوا، سلامت مالی، اجرای طرح های زیربنایی تولیدی و اقتصادی و مسئله آب از دیگر مسائل مهم در مدیریت دشتستان است.

در این آیین با تقدیر از تلاش‌های ارسلان زارع فرماندار سابق و جواد لقمان زاده سرپرست سابق فرمانداری دشتستان، فتح الله نوروزی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری دشتستان معرفی شد.

IMG 8944

نماینده مردم دشتستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام محرم در این جلسه اظهار داشت: از ارسلان زارع بعنوان فرماندار و سکان دار دشتستان طی این ۵ سال که خدمات ارزنده ای داشتند تشکر می کنم و بر خود می بالم که فرزندی از دشتستان سکان دار گیلان است. وی همچنین از جواد لقمان زاده که طی ۶ ماه سرپرستی فرمانداری را بر عهده داشتند تشکر نمود.

IMG 9059

فتح اله نوروزی سرپرست جدید فرماندار جدید دشتستان پس از دریافت حکم سرپرستی از دست استاندار محترم بوشهراظهار داشت: با عرض خیرمقدم به تک تک عزیزان حاضر در جلسه ، بیان نمودند شکر و حمد خدایی را که توفیق خدمت به هم نوع آموخت ، رمز گشایش و نامه سر به مهر هر انسان در سرای دیگر را توفیق در همین عمل قرار داد. در آستانه هفته دفاع مقدس قرار داریم یاد و خاطره شهدا و رشادت های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس را پاس می دارم. از اعتماد استاندار به بنده حقیر سپاسگزارم و امید که بتوانم پاسخگوی این اعتماد باشم و از ارسلان زارع و جواد لقمان زاده تشکر می کنم.

وی بیان داشت: از اینکه توفیق رفیق راهمان گردید توفیق خدمت به دیار فرهنگ و اندیشه و مردم شریف دشتستان همان جایی که هم تحصیل کرده ام و هم توفیق خدمت داشته ام بار دیگر نصیبم گردیده خداوند را شاکر و سپاسگزارم . امیدوارم با تجربیاتی که دارم و با همراهی و تعامل مسئولین در تامین شورای اداری اقدامات خوب و موثری را در دشتستان داشته باشم. خداوند را در همه حالات ناظر بر اعمال و رفتار خویش و مسئولیت را امانت الهی بدانم.

نوروزی تصریح کرد: اندیشه ام اعتدال، رفتارم در چهارچوب قانون و از شتابزدگی پرهیز خواهم کرد. آمده ام تا دل ها را به همدلی و فکرها را به هم فکری ، جهت را به همسویی و فعالیت ها را همگانی داشته باشم.

وی اضافه کرد: مدیریت جهادی را سرلوحه کارخود قرار داده و با همکار و همدلی پیش خواهم رفت و به خودباوری و سرمایه های اجتماعی توجه خواهم کرد.

نوروزی خاطرنشان کرد: با دغدغه های مردم دشتستان آشنا هستم و را بکارگیری فعالان،سمن ها و انجمن ها پیگیر مسائل دشتستان خواهم بود و برای اجرایی شدن موارد و مسائل با همکاری هم پیش خواهیم رفت.IMG 8890

 

IMG 8877IMG 8880IMG 8906IMG 8917IMG 8918IMG 8921IMG 8912IMG 8937IMG 8967IMG 8974IMG 8979IMG 9009IMG 9023

براساس این گزارش: با صدور احکام عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، سیدعلی پاک‌نژاد به عنوان سرپرست فرمانداری کنگان، فتح‌الله نوروزی سرپرست فرمانداری دشتستان و غلامرضا مهرجو به عنوان سرپرست فرمانداری گناوه منصوب شدند.

در احکام استاندار بوشهر خطاب به سرپرستان فرمانداری‌های گناوه، دشتستان و کنگان آمده است: با عنایت به تعهد و تجربه سیدعلی پاک‌نژاد، فتح‌الله نوروزی و غلامرضا مهرجو به ترتیب به عنوان سرپرست فرمانداری‌های کنگان، دشتستان و گناوه منصوب می‌شوند.

در این احکام افزوده شده است: امید است با استعانت خداوند متعال و با بهره‌گیری از قوانین و مقررات مربوطه در انجام وظایف محوله موفق باشد.

گراوند در این احکام بیان کرده است: توفیق روز افزون سرپرستان فرمانداری‌های گناوه، دشتستان و کنگان در تحقق آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های کلی دولت تدبیر و امید از باریتعالی مسئلت می‌کنم.

IMG 9042IMG 9051

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه