سه شنبه, 07 بهمن 1399 - Tuesday, 26 January 2021

سخن مردم: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره برازجان از فعالیت 11 مرکز نیکوکاری در شهرهای برازجان - دالکی و روستاهای اطراف خبر داد .

WhatsApp Image 2019 08 02 at 15.13.38

به گزارش سخن مردم: غلامحسین قیطاسخواه با اعلام این خبر افزود : مراکز نیکوکاری بعنوان خط مقدم و پیشخوان امداد در انجام امور خیر و رسیدگی به فقرا و نیازمندان می باشند و کمیته امداد با هدف واگذاری امور خیریه به مردم، تسریع در رسیدگی به نیازهای فقرا، بهره گیری از ظرفیت های موجود در درون محله ها، تنوع بخشی به فعالیت ها و خدمات قابل ارائه به نیازمندان اقدام به ایجاد و راه اندازی این مراکز نموده است .

ایشان در ادامه بیان داشتند : مراکز نیکوکاری با مسئولیت پذیری و مشارکت هیئت عامل، با شناسایی نیازمندان و بهره گیری از ظرفیت خیران - نیکوکاران - معتمدمین محلی و هیئت امنای مساجد بمنظور رفع فقر و محرومیت تلاش می کنند . لذا نیکوکاران و خیران هر محله و منطقه می توانند با ارائه کمک های نقدی و غیر نقدی در رفع محرومیت نیازمندان همان مناطق اقدام کنند .

قیطاسخواه در پایان از فعالیت 11 مرکز نیکوکاری در شهرهای برازجان - دالکی و روستاهای اطراف خبر داد و گفت : بحمدا... در چهار ماهه نخست سال جاری مبلغ 16 میلیارد ریال توسط این مراکز جمع آوری و بین نیازمندان توزیع گردیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه