چهارشنبه, 01 بهمن 1399 - Wednesday, 20 January 2021

سخن مردم"نادر شفیع خدایی روز جمعه درگفت و گو با ایرنا افزود: در 24 ساعت گذشته شهرهای دیلم، جم، خورموج و عسلویه نیز دمای 46 درجه را تجربه کردند.

وی یادآورشد:پیش بینی شده این افزایش دما که اوایل هفته جاری آغاز شده تا پایان هفته جاری نیز تداوم داشته باشد.

به گزارش سخن مردم"شفیع خدایی ادامه داد:بررسی نقشه های هواشناسی همجچنین نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا در استان بوشهر است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر وقت امروز تا فردا صبح به سبب افزایش موقت سرعت وزش بادهای شمال غربی در قسمت های شمال و مرکز خلیج فارس تا حدودی مواج پیش بینی می شود.

شفیع خدایی یادآورشد: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با غبار محلی و در برخی نقاط همراه با مه رقیق و گاهی وزش باد پیش بینی شده است.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیر و بطور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت هشت تا 34 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده که از بامداد تا صبح فردا در قسمت های شمال و مرکز خلیج فارس گاهی تا 46کیلومتر در ساعت نیز می رسد.

شفیع خدایی ادامه داد: ارتفاع موج دریا در خلیج فارس نیز 30 تا 90 سانتیمتر پیش بینی شده که گاهی تا 120 سانتیمتر و از اواخر وقت امروز تا صبح فردا در نواحی شمال و مرکز خلیج فارس تا 140 سانتیمتر می رسد.

وی گفت: فردا زمان جزر اول دریا در بندر بوشهر ساعت 01:59 بامداد، مد اول ساعت 08:38 ، جزر دوم دریا ساعت 16:25 و مد دوم دریا ساعت 22:45 دقیقه خواهد بود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه