شنبه, 16 اسفند 1399 - Saturday, 06 March 2021

سخن مردم : توجه ویژه کمارج حاجی به ورزش بانوان با تشکیل سلسله جلسات هم اندیشی با هیئت های ورزشی

sokhanemardom 1723

به گزارش سخن مردم : در ادامه نشست های هم اندیشی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان با هیئت های ورزشی شهرستان ، صبح روز یکشنبه ۹۹/۰۸/۱۸ در محل اداره ورزش جلسه ای با حضور روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی کوهنوردی و صعود های ورزشی و هیئت پینگ پونگ دشتستان ، رئیس و برخی کارشناسان اداره ورزش پیرامون مسائل و مشکلات تخصصی هیئت ها و بستر سازی بهتر و بیشتر برای فعالیت بانوان در سطح شهرستان برگزار شد .

كمارج حاجی در این جلسه اظهار داشت نظر به اینکه بانوان بعنوان بخش مهم و کلیدی جامعه انسانی و نقش تربیتی و انسان سازی آنها باید در تمام ابعاد خاص دیده شوند و در حوزه ورزش نیز باید تمام تلاش ، همت و اراده خود را در جهت فراهم آوردن زمینه و بستر برای تسهیل و تسریع در فعالیت ورزشی آنها به کار ببریم .

رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان ادامه دادند که همه هیئت های ورزشی باید با استفاده از ظرفیت ، پتانسیل ، تجهیزات و تخصص خود در جهت هموار سازی برای فعالیت ورزشی بانوان برنامه های مدون و مستمر در طول سال داشته باشند که این مهم در ارزیابی عملکرد هیئت های ورزشی بعنوان یکی از شاخص های اصلی و اساسی ما خواهد بود .

ایشان خواستار هماهنگي بيشتر هیئت ها با اداره ورزش در زمینه برگزاری همه فعالیت های آنها شد . کمارج همچنین تاکید نمود که هیئت های ورزشی باید در زمینه انعکاس و بازتاب فعالیت های صورت گرفته و عملکرد خود و موفقیات و افتخارات کسب شده ورزشکاران ، مربیان و داوران اهتمام جدی داشته باشند تا مردم و مسوولان با اطلاع و آگاهی از گزارشات فعالیت های صورت گرفته شده در همراهی و همکاری بیشتر با هیئت ها راغب و مشتاق شوند .

رئیس اداره ورزش همچنین در زمینه رفع و بر طرف کردن مسائل و مشکلات هیئت های ورزشی و بخصوص رفع مشکلات بدهی های برق اماکن و سیستم سرمایشی و تجهییز وسایل و تجهیزات اداری و ورزشی هیئت ها در حد توان و با پیگیری های مستمر کنار و همراه هییت ها خواهیم بود .

کمارج حاجی در بخش پایانی بر انجام تعهدات هیئت های ورزشی در قبال قرار داد های ماده ۸۸ واگذاری اماکن از جمله واریز خزانه ، برق و آب و سایر تعهدات این قرار داد ها در سررسید تاکید نمود و نیز بیمه ورزشی ورزشکاران ، فعالیت ورزشکاران ، مربیان و اهالی ورزش بر اساس پروتکل های بهداشتی و رعایت دقیق بهداشت فردی و اجرای دقیق دستورالعمل های ستاد کرونا در شهرستان اشاره نمود و خواستار توجه جدی روسا و ارکان هیئت ها به فعالیت بانوان در هر رشته ورزشی شدند. و بر ممنوعیت استفاده مربیان و داوران مرد برای آموزش بانوان و بالعکس در هیئت ها تاکید نمود و گفتند در صورت نیاز به آموزش و تربیت مدرس و مربی مرد یا بانو مورد نیاز برای هیئت ها اداره ورزش به صورت تمام و کمال در کنار هیئت ها می باشد . ضمناتاکید بر تعامل ، همکاری مستمر و ارتباط دو سویه و مناسب هیئت های شهرستان با هیئت های استانی در جهت رشد ، توسعه آن رشته ورزشی بسیار تاثیر گذار است که ما نیز در آینده با دعوت از روسای هیئت های استانی و تسکیل جلسات مشترک در جهت کم کردن موارد اختلافات احتمالی و تعامل بیشتر هیئت های شهرستانی و استانی کمک خواهیم نمود.

در ادامه این جلسه روسا و نواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی دعوت شده گزارشي از عملكرد خود در وضعيت كرونايي اعلام وبه پاره از مشكلات خود پرداختند و خواستار همراهی بیشتر در جهت برطرف کردن آنها بودند.

sokhanemardom 1724

sokhanemardom 1725

sokhanemardom 1726

sokhanemardom 1727

sokhanemardom 1728

sokhanemardom 1729

sokhanemardom 1730

sokhanemardom 1731

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه