سه شنبه, 06 خرداد 1399 - Tuesday, 26 May 2020

سخن مردم"علی محمد کمارج حاجی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادرکرد:

علی محمد کمارج حاجی

به گزارش سخن مردم" ،متن این پیام بدین شرح است:

به نام خدا

روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ ستیزی و ظلم‌ ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

نام‌گذاری آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به «روز قدس»، قبله اول مسلمانان، از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.

مسلمانان شجاع و آگاه در روز جهانی قدس امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا بمنظور رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای مجازی هم صدا با تمامی مسلمانان و آزادگان جهان پرشورتر از گذشته فریاد آزادی قدس عزیز از چنگال صهیونیست های غاصب را سر خواهند داد و قدرت جهان اسلام را به رخ سلطه گران و صهیونیسم جهانی خواهند کشید.

اینجانب همنوا با جامعه ورزشی و جوانان سراسر شهرستان دشتستان ضمن بیعت مجدد با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، همراه با دولت و سیل خروشان ملت اقدامات رژیم اشغال‌گر قدس را محکوم و خواهان رعایت حقوق برادران مسلمانمان هستیم.

علی محمد کمارج حاجی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

 عید سعید فطرsh1 1

عضویت در خبر نامه