چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردمروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با مدیریت میثم بشکوه با درخشش در ارزیابی عملکرد خبری روابط عمومی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در 9 ماهه سال 99 موفق به کسب مقام دوم در سطح کشور شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد

به گزارش سخن مردم" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: به منظور بهبود فعالیت خبری حوزه های مختلف وزارتخانه و اتخاذ شیوهای یکسان در ارائه اطلاعات به مخاطبان، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در دوره های مشخص و معین زمانی گزارشی آماری از میزان و نحوه مشارکت روابط عمومی های استان ها در بخش خبری پایگاه وزارتخانه ارائه می دهد تا بر اساس آن ضمن آگاهی از نقاط قوت و ضعف جریان خبر رسانی نسبت به بهبود شیوه ها و ارائه راهکارهای اساسی در این زمینه اقدام کند.

فاطمه کرمپور عنوان کرد: بر این اساس در سال جاری به عنوان دوره مورد مطالعه   ارزیابی شد که در این بازه ی زمانی، روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با کسب امتیاز 93 از صد امتیاز ممکن، با اختلاف یک امتیاز رتبه دوم را از آن خود کرد.

وی افزود: در این دوره ارزیابی، به منظور رعایت عدالت بیشتر و با در نظر گرفتن پیشنهادات و نظرات مدیران کل و مدیران روابط عمومی استان ها، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به سه گروه تقسیم شدند و هر استان با توجه به شاخص هایی از قبیل تعداد شهرستان ها، جمعیت و ... در یکی از گروه ها قرار گرفت که استان بوشهر در بین سه جدول، مقام دوم را از آن خود کرد.

کرمپور گفت: بر اساس آمار، تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر به‌عنوان یکی از پر بازدید ترین زیر پرتال های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می‌شود.

فاطمه کرمپور تصریح کرد: در این ارزیابی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر توانست امتیاز ۹۳ را کسب کرده و در سال جاری در رتبه دوم تولید محتوا در بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با تقدیر از تلاش های روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر با مدیریت میثم بشکوه این موفقیت را به روابط عمومی اداره کل و جامعه رسانه‏ای که همواره پیشگام در عرصه اطلاع رسانی اخبار حوزه فرهنگ و ارشاد هستند را تبریک می‏گوید.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه