شنبه, 16 اسفند 1399 - Saturday, 06 March 2021

سخن مردمسازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر با مشارکت سازمان بسیج حقوقدانان این استان هم زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی به واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی بوشهر و برازجان کرد.

sokhanemardom 2336

به گزارش سخن مردم" کارگاه کارگروه حقوقی طرح صنعت یاربا عنوان کلینیک سیار در صنایع با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان در محل سالن اجتماعات شهرک صنعتی بوشهر۲برگزارگردید.

دراین کارگاه چهار وکیل شرکت شهرک های بوشهر،برازجان حضورداشتند،اقدام به مشاوره برای ۸ واحد نمودند،که عمده مشکلات این واحدهای صنعتی در رابطه با مشکلات حقوقی با بانک و بیمه و...... بود که با مشاوره و راهنمایی هایی که توسط حقوقدانان و وکلا و مشاوران ای که در این نشست حضور داشتند بررسی شد.

محسن مشتاقی مدیر سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان افزود: دراین کارگاه مشاورین به شرکت شهرک های صنعتی راهکارهای سازمانی راارائه و شرکت ها فرم‌های مربوطه را از مشاورین دریافت نمودند، تا جهت پیگیری مشکلات اقدامات آتی را انجام دهند.

ایشان اظهارداشت: با توجه به اطلاع رسانی هایی که انجام شده بود واحدهای صنعتی که در این مشاور حضور داشتند اعلام نمودند؛ این برنامه ها را به صورت مدون و مرتب انجام می دهند تا بتوانند از ظرفیت مجموعه بسیج مهندسین و بسیج حقوقدانان استفاده کنند.

همچنین برنامه‌ریزی شد که در مراحل بعد، کلینیک سیار در حوزه های مختلف مالی بانکی تجارت و بازار و فنی و مهندسی انجام شود، به این صورت که در در روز خاص با هماهنگی واحدهای صنعتی که در این موارد مشکل دارند مشاورین به واحد مراجعه کنند و در آنجا اقدام به ارائه مشاوره بپردازند.

درضمن قرار شد سازمان بسیج مهندسین همراه با بسیج حقوقدانان و شرکت شهرک‌های صنعتی و مشکلاتی که ارائه شده اقداماتی انجام شود.

در حاشیه این مراسم توافقات مختلفی نیز در خصوص بهره مندی ویژه بسیجیان و معرفی شوندگان از سوی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان از خدمات و حمایت های شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر انجام و مصوب گردید.

براساس این گزارش تاکید شد تا راهکارهایی برای حل مشکلات واحدها،توسط مشاورین وکلا وجهت تسهیل ورفع موانع در کارگروه استانی ارائه و مورد بررسی قرارگیرد.

در نهایت با استقبالی که از این مشاوره انجام شد و همچنین همکاری خوبی که شرکت شهرک های صنعتی داشتند کار به پایان رسید.

sokhanemardom 2337

sokhanemardom 2338

sokhanemardom 2339

sokhanemardom 2340

sokhanemardom 2341

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه