پنج شنبه, 14 اسفند 1399 - Thursday, 04 March 2021

سخن مردم"مدیرکل و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در چهارمین روز دهه فجر همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) روز زن و ولادت حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی در ابتدای روز کاری خود با عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا با امام شهدا، شهداء هشت سال دفاع مقدس و شهیدان جبهه سلامت، خانواده شهدا و مادران شهید تجید میثاق کردند.

1044260 orig

به گزارش سخن مردم"، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از آیین غبار روبی و گل افشانی و میثاق با شهیدان بالاخص شهدای کارمند این استان همزمان با ولادت حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن بیان کرد: همه مسئولان، وام دار مادران این شهیدان والا مقام هستیم که در دامان خود شهیدان راه انقلاب را پروراندند که با اخلاص و صداقت، در راه خدمت و دفاع از این سرزمین جان خود را فدا کردند.

فاطمه کرمپور عنوان کرد: خدمات ارزشمند شهدای گرانقدر و ایثارگران انقلاب اسلامی که زمینه‌های اعتلا و ارتقای روزافزون و پرشتاب جایگاه ایران عزیز را رقم زده است در حافظه تاریخی مردم شریف به یادگار خواهد ماند.

وی افزود: در این آیین علاوه بر غبارروبی قبور شهیدان در گلزار شهداء بهشت صادق بوشهر، با اهداء شاخه گل و عطرافشانی مقام شهیدان هنرمند استان نیز گرامی داشته شد.

کرمپور بیان داشت: شهیدان سرمایه های اصلی انقلاب اسلامی هستند که باید برای سربلندی ایران دنباله رو راهشان باشیم.

در پایان شرکت کنندگان در آیین و مراسم غبار روبی، عطرافشانی و گلباران گلزار مطهر شهدا ضمن زیارت، قرائت فاتحه و غبار روبی مزار شهدا با قرائت فاتحه و نیایش های مذهبی یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهیدان سرافراز هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه