جمعه, 09 آبان 1399 - Thursday, 29 October 2020

سخن مردم : پیام تقدیر دکتر ابراهیم رضایی منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

84517960 593064577945455 7693670942787991929 n

به گزارش سخن مردممتن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و فهیم دشتستان بزرگ

سلام علیکم

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور شما مردم آگاه و بصیر برگزار شد و بار دیگر جلوه زیبای دیگری از مردم‌سالاری دینی را به نظاره نشستیم. انتخابات ودیعه ای از امام راحل(ره) و شهدای عزیزمان است لذا مراتب سلام و درود خود را به روحشان تقدیم می دارم

ضمن تقدیر و تشکر از حضور بصیرتمندانه مردم در انتخابات، لازم می‌دانم از همه کاندیداهایی که با حضور در انتخابات موجب ایجاد شور و تحقق حماسه سیاسی شدند تشکر کنیم.

امروز فصل رقابت پایان پذیرفته است، لذا همه باید دست به دست هم داده و آغازگر طرحی نو برای دشتستان بزرگ باشیم. دست یکایک شما را می فشارم و از شما به‌خاطر طی‌کردن این راه ناهموار استمداد می‌طلبم.

در ادامه تقدیر و تشکرم را به اعضای ستاد و آنان که اینجانب را شبانه روز مورد الطاف و حمایت‌های خود قرار دارند تقدیم می‌دارم و امیدوارم بتوانم نماینده‌ای امین برای این حمایت‌های شما باشم.

در آخر، همانگونه که ما را به مصداق "فارجعوا فیها الی رواة حدیثنا" به تبعیت از ولی و مقتدای زمان دستور داده اند خود را سربازی از سربازان این نظام مقدس و امامین انقلاب می‌دانم. از خداوند منان استمداد می خواهم تا شرمنده شهدای امنیت و آزادی این وطن خصوصاً شهدای دلیرمرد دشتستان بزرگ نشوم.

ابراهیم رضایی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه