چهارشنبه, 05 آذر 1399 - Wednesday, 25 November 2020

سخن مردم"دوم اسفند 98 یک روز حماسی، روزی برای رقم خوردن تاریخی دیگر از شور و شوق و نمایش تصویری از حماسه 80 میلیون ایرانی پای صندوق آرای انتخابات است.
 

305834

به گزارش سخن مردم"دوم اسفند روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور است که در استان بوشهر هم مردم ولایت مدار و انقلابی با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای حماسه ای بزرگ خلق خواهند نمود آری حضور گسترده مردم در پای صندوق ها و انتخاب نامزد انقلابی و پشتیبان ولایت مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب خواهد بود .
یکی از صحنه هایی که مردم همواره باحضور خود در آن حماسه پی در پی از زمان انقلاب به بعد آفریده اند، انتخابات بوده است، انتخابات در جمهوری اسلامی نماد مردم سالاری و دموکراسی به معنای واقعی است.
هرکسی حق انتخاب دارد، حق اظهار نظر یا به اصطلاح بهتر اظهار «رای».
هر حضور به معنای یک نه به دشمن و یک مشت محکم به چشم طمع آنهاست.

هر رای یک پله به سمت ترقی و یک گام پیشرفت به جلو برای کل سیاستها و ارکان و حتی کیان مملکت است.
حضور در این صحنه یعنی قبول نظام، دفاع و پشتیبانی از آن و روی گرداندن از دسیسه های دشمنان قسم خورده آن.
حضور و انتخاب آگاهانه در رای گیری ها هرچند پررونق تر باشد؛ نشان از استحکام پایه های نظام حکومتی آن مملکت و نشان انسجام، وحدت، یگانگی، هم صدایی و پرهیز از تفرقه وشبه افکنی است.
لبیک به فرامین بزرگان و مقام معظم رهبری بعنوان تکلیف شرعی نیز نوعی اتمام حجت برای هر ایرانی شرکت کننده در انتخابات است.
مردم انقلابشان را با هیچ چیز عوض نمی کنند، حتی اگر معیشت و اقتصادشان هم زخمی و سخت و تحت فشار باشد، باز هم انقلابیند.
مردمند دیگر، مگر می شود رهنمودهای رهبر خود را فراموش کنند، مگر می شود قاسم سلیمانی را از یاد ببرند، آن همه شهید را مگر ممکن است فراموش کرد.
چه باشکوه است آن هنگام که صف های طویلی از مرد وزن، پیر وجوان، همه وهمه در پای صندوق های اخذ رای شکل می گیرد و نه تنها مهری است که به شناسنامه ها زده می شود بلکه مهر تائید در آن روز مهری است که مردم به انقلاب خود خواهند ورزید.
در استان بوشهراز هر حوزه نامزدهای متعددی ثبت نام نموده  که می طلبد مردم از بین این عزیزان اصلح ترین نماینده را انتخاب نمایند قطعا انتخاب نماینده اصلح انقلابی می تواند رضایت پروردگار را به دست آورد.
امید است که ملت سرافراز و همیشه درصحنه کشور عزیزمان، امسال دوم اسفندماه را به روزی دیگر از روزهای به یادماندنی در خاطره های انقلابی خود ثبت نمایند.

(((حبیب قاسمی مدیرمسئول وصاحب امتیاز هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم)))

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه