دوشنبه, 03 آذر 1399 - Monday, 23 November 2020


سخن مردم"فرمانده انتظامی استان بوشهر شهادت سپهبد پاسدار حاج "قاسم سلیمانی"؛ فرمانده فداکار، شجاع و بی نظیر  نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله جنایتکارانه تروریست های متجاوز آمریکائی در بغداد را به همه ملت غیور ایران  تبریک و تسلیت گفت.

فرمانده

به گزارش سخن مردم"، سردار " خلیل واعظی" در این پیام نوشته است:

بسم رب الشهداوالصدیقین؛

انالله واناالیه راجعون

امروز ملت ما قربانی بسیار بزرگی برای عزت و استقلال اسلامی  و امت اسلام تقدیم کرد. ما ملت آرمانی هستیم آرمانی می‌اندیشیم و برای عزت کشور هزینه آرمانی پرداخت کرده‌ایم.
آن سردار و مجاهد بزرگ در تامین کمربندی امنیتی برای کشور اسلامی گل کاشت و کار کارستان کرد و امروز ما همه در امنیت خود رهین مجاهدت ها  و تدبیرات آن اعجوبه اخلاق و شجاعت و درایت هستیم.
 با کمال افتخار و اعتزاز باید گفت که آن مالک اشتر زمان ما عامل اصلی و اساسی در شکست پروژه داعش بود و داغ بزرگی بردل آمریکا گذاشته بود و از این جهت نه تنها ملت ما و نه تنها ملت های خاورمیانه بلکه دنیا مرهون مجاهدت های آن بزرگ مرد است بدون شک غم فقدان او برای ما بسیار سنگین است اما یقین داریم که  « ما نَنْسَخْ مِنْ آیَةٍ أَوْ نُنْسِها نَأْتِ بِخَیْرٍ مِنْها»
شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت صاحب العصر و الزمان(عج) و مقام معظم رهبری و ملت بزرگ  ایران و سپاهیان معظم تسلیت عرض می‌کنیم.

سرتیپ دوم خلیل واعظی
فرمانده انتظامی استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه