سه شنبه, 11 آذر 1399 - Tuesday, 01 December 2020

به گزارش سخن مردم: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان سال جدید را تبریک گفت: و متن آن به شرح زیر است:

57

يا مقلب القلوب والابصار

يا مدبر الليل والنهار

يامحول الحول والاحوال

حول حالنا الي احسن الحال

برچهره گل نسيم نوروز خوش است

درصحن چمن روي دل افروز خوش است

حمد و سپاس بیکران خداوند یکتا را که بار دیگر توفیق درک آغاز نغمه حیات را با طلوع سال 1398 عنایت فرمود و به ما فرصت داد تا بتوانیم از الطاف بیکرانش ره توشه ای برگیریم و در ظّل توجهات حضرت بقیه اللّه الاعظم و تحت زعامت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ای (مد ظلّه العالی) مفتخر به خدمتگزاری در جامعه اسلامی باشیم.

بار دیگر موهبت الهی گستره مهر زمین را به سرسبزی و خرّمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیاتی نو و شکوفائی دوباره را بعنوان سرآغاز مجدد زندگی بشر قرار دهد .پس چه نیکوست که ما نیز همگام با آهنگ لطیف بهاری دستی بر کالبد جسم و جان خویش کشیده و با بهار بهاری شویم.

فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان حلول سال 1398 که نشانه قدرت لایزال الهی وتجدید حیات طبیعت می باشد را به مردم ولایتمدارشهرستان دشتستان و میهمانان عزیز بویژه گردشگران نوروزی که شهرستان دشتستان را برای گذراندن تعطیلات نوروزی انتخاب نموده اند تبریک عرض نموده و تقاضا دارد ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی و توصیه های پلیسی ما را در رسیدن به هدف خود که همانا فراهم آوردن امنیت و فضای مناسب جهت گذراندن اوقات خوش در کنار خانواده می باشد یاری رسانند . از درگاه ایزد منّان سالی سرشار از یرکت ،سعادت و نیکبختی توأم با سلامتی و تندرستی را برای هموطنان عزیز مسئلت مینمایم.

سرهنگ سید جواد رضوی

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه