دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022


سخن مردم"فرماندار دشتستان به مناسبت هفته سلامت با کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

sa2_8.gif


به گزارش سخن مردم" دکتر ارسلان زارع ضمن تبریک هفته سلامت، به موضوع شعار سال سازمان جهانی بهداشت مبنی بر ((پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا)) اشاره کردو گفت: هفته سلامت فرصتی برای زمینه سازی بیشتر مشارکت آحاد مردم در همگانی شدن بهداشت است.

eo5z_6.gif


فرماندار دشتستان در ادامه افزود: دولت اعتدال از ابتدای تشکیل با مرور تجارب قبلی و با اتکا به مطالعات و تجارب داخلی و بین المللی و با نگاهی همه جانبه و هدفمند، برنامه طرح تحول سلامت را با هدف ارتقای سطح سلامت و کاهش هزینه های سلامت بر مردم بنا نهاد که میتوان آن را نقطه عطفی در تاریخ ارائه خدمات گسترده سلامت در ایران دانست.
فرماندار و رییس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان در پایان ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته در سطح شهرستان اظهار امیدواری نمود با تاسیس سازمانهای مردم نهاد و مشارکت بیشتر مردم و فعالان مدنی تلاشهای موثر و مثمرثمرتری در راستای شاخص های بهداشت و سلامت جامعه صورت پذیرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان، نیز در این نشست ضمن تقدیر از حمایت‌های فرماندار نسبت به حوزه سلامت شهرستان اظهار داشت: دولتمردان اهتمام ویژه‌ای به موضوع سلامت داشته‌اند و در سطح شهرستان نیز فرماندار با مساعدت‌ها و حمایت‌های خوب خود موجبات دلگرمی ما در شبکه بهداشت و درمان بوده‌اند.

مهندس ماریا خویش دوست با اشاره به شعار سازمان بهداشت جهانی در سال جدید اظهار داشت: تلاش ما در شبکه بهداشت و درمان دشتستان این است که چتر خدمت‌رسانی به مردم در حوزه سلامت را گسترده‌تر کنیم و اولویت ما در ارائه خدمات در سال جدید مناطق صعب‌العبور و کمتر برخوردار هستند.

وی خاطرنشان کرد: حقیقتاً همکاران اینجانب در شبکه بهداشت و درمان و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دشتستان از هیچ تلاش و کوششی برای ارائه خدمت باکیفیت و مطلوب به مردم دریغ نمی‌کنند و تا آنجایی که ممکن بوده، در موضوع درمان مردم تلاش کرده‌اند.

noap_4.gif

سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان اظهار داشت: در حوزه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اقدامات خوبی انجام‌شده و تلاش می‌کنیم در سال جدید نیز با پیگیری بیشتر و مساعدت مسئولان، امکانات و ملزومات بیشتری را جذب کنیم.

صبح سه‌شنبه و به مناسبت هفته سلامت، فرماندار دشتستان از شبکه بهداشت و درمان بازدید و با کارکنان این شبکه دیدار و گفتگو کرد

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه