چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردم"در آستانه یوم ا... 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آئین عبادی سیاسی نماز جمعه برازجان توسط حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مصلح امام جمعه محترم شهرستان دشتستان اقامه شد .

مصلح امام جمعه

به گزارش سخن مردم"حجت الاسلام مصلح امام جمعه دشتستان درخطبه های امروز نمازجمعه ضمن تبریک دهه مبارکه فجر به همه ملت بزرگ ایران گفت:لازم می دانم در زمینه انقلاب اسلامی و قدردانی اهل بیت عصمت و طهارت از مردم ایران مطالبی خدمتتان عرض نمایم : وفاداری ملت انقلابی ایران اسلامی نسبت به اسلام ناب و فرهنگ اهل بیت (ع) در روایات آمده و مورد تمجید آن بزرگواران قرار گرفته که به چند نمونه اشاره می شود : رسول خدا (ص) می فرماید : مردمانی از مشرق زمین قیام می کنند و زمینه ساز حکومت حضرت مهدی (عج) می شوند،همچنین فرمودند : سعادتمندترین عجم ها به وسیله اسلام ایرانیان هستند ، بهره آنان از اسلام از همه ملل دیگر بیشتر است .

در مقام هشدار به عرب ها فرمود : اگر از اسلام روی برگردانید ایرانیان از آن قدردانی خواهند کرد و آنان مثل شما ضعیف نیستند،امیرالمؤمنین (ع) فرمود : ایرانیان پشتیبان ما اهل بیت هستند،امام صادق (ع) فرمود : ای ملت عرب اگر پشت به اسلام کنید خداوند ایرانیان را پیرو اسلام قرار خواهد داد .

ایشان افزود:به مناسبت دهه مبارکه فجر و یوم ا... 22 بهمن و همچنین در ادامه هفته های گذشته به دستاوردهای انقلاب اسلامی می پردازیم : مقوله اقتدار ، امنیت ، عزت ملی و هویت بخشی : نجات کشور از شر حکومت استبدادی موروثی-ایستادگی در مقابل همه توطئه های 42 ساله اخیر مستکبران-افزایش اعتبار و احترام ایران در منطقه و جهان-پیروزی در 8 سال دفاع مقدس برابر جبهه وسیع دشمنان انقلاب اسلامی-حفظ تمامیت ارضی کشور-رفع تحقیر شدگی تاریخی-اعتماد به نفس ملی-حفظ اعتماد ملی در برابر انحصار طلبی آمریکا-بی نظیر بودن امنیت ایران در منطقه-تبدیل شدن ایران به قدرت موشکی اول منطقه-مقاومت انقلاب در برابر نظام سلطه-محور مقاومت در منطقه و جهان

درادامه حجت الاسلام مصلح امام جمعه دشتستان تصریح نمود:چهارشنبه آینده مصادف است با یوم ا... 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که یاد شهدای گرانقدر و امام امت (رض) راگرامی می داریم .

امام جمعه دشتستان مهمترین پیام این روز ارزشمند و ماندگار توسط ملت ایران را بیان نمود: الف ) اعلان وفاداری نسبت به انقلاب اسلامی ، نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه که مهمترین رمز پیروزی ما در طول چهار دهه انقلاب بوده است.

ب ) دومین پیام یوم ا... 22 بهمن ملت ایران اعلان برائت از آمریکا با شعار همیشگی مرگ بر آمریکا می باشد ، چرا که آمریکا در طول 50 سال اخیر در سطح جهان متجاوز از یکصد کودتا علیه حکومت های جهان طراحی و اجرا کرده است ، ( بویژه در دوران انقلاب اسلامی)

تمام جنایاتی که در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی علیه ملت ایران اعمال شده همه با هدایت و حمایت آمریکا صورت گرفته است از قبیل :8 سال جنگ تحمیلی،17000 شهید ترور،انفجار حزب جمهوری اسلامی و ریاست جمهوری،ساقط کردن هواپیمای مسافربری،به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای،راه اندازی و مدیریت فتنه سال 88،راه اندازی پرونده انرژی هسته ای،اعمال تحریم های ظالمانه اقتصادی،و ده ها مورد دیگر که همه اینها را آمریکا طراحی و اعمال کرده است،ملت ایران هیچ وقت این جنایت ها را فراموش نخواهد کرد و هرگز در مقابل زورگویی‌ها و زیاده خواهی های دشمنان تسلیم نخواهد شد و راهی را که برگزیده است تا پیروزی بر مستکبران ادامه می دهد.

امام جمعه دشتستان با اشاره به ضرر جبران ناپذیری به باغداران شهرستان به دلیل عدم فروش خرما و نبود بازار مناسب افزود:مهمترین محصول دشتستان خرماست که متاسفانه به دلیل نداشتن بازار داخلی و عدم صادرات حدود 70 درصد خرمای نخلداران روی دست آنها یا تعاونی ها مانده و فروش نرفته است ، چنانچه چاره ای برای فروش آن نشود عمده باغداران و یا تعاونی های مربوطه ضرر جبران ناپذیری خواهند نمود .

لذا مسئولین جهاد کشاورزی ، صنعت و معدن و تجارت ، فرماندار محترم و دیگر مسئولین مربوطه برای آن چاره اندیشی نمایند و فعالان این عرصه را از شکست و نابودی سرمایه خود نجات دهند .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه