چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

به گزارش سخن مردمفتح الله نوروزی فرماندار دشتستان و حجه الاسلام والمسلمین حسن مصلح امام جمعه شهرستان به مناسبت یوم الله دهه فجر (سر آغاز پیروزی انقلاب اسلامی) پیامی صادر نمودند؛

sokhanemardom 2324

یوم‌الله دهه مبارک فجر پایانی بود بر استبداد و سلطه طاغوتیان و آغازی شد برای خودباوری ملت و اتکا به قدرت لایزال الهی . دهه‌ای که شکوه و عظمت یک ملت، با ایستادگی در مقابل ظلم و تاریکی ، برگی زرین در دفتر تاریخ این مرز و بوم رقم زد.

امام خمینی (ره) با بارور کردن بذر امید در دل ستم دیدگان خسته از ظلم، انقلابی را به ثمر نشاند که همچنان پس از چهل و دو سال چون درختی تنومند ، استوار ایستاده است و توطئه دشمنان نتوانسته در عزم و اراده دولت تدبیر و امید در خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد کند تا ما شاهد ایرانی سربلند در همه عرصه ها باشیم.

در دشتستان بزرگ نیز چون سایر بخش های کشور ثمره انقلاب مشهود است و روز به روز گام به سوی توسعه برداشته می شود کما اینکه امسال نیز در ایام الله دهه فجر شاهد افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی بالغ بر ۱۷۰ پروژه با اعتبار بیش از ۷۹۵ میلیارد تومان هستیم تا آینده ای روشن تر از پیش برای مردم این مرز و بوم متصور باشیم.

برنامه های امسال هرچند تحت تاثیر اوضاع حاکم بر جهان یعنی ویروس منحوس کرونا خواهد بود و به شکلی متفاوت برگزار خواهد شد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به عموم مردم شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند مسئلت می‌نماییم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه