سه شنبه, 12 مرداد 1400 - Tuesday, 03 August 2021

سخن مردم" جلسه شورای اداری دشتستان به ریاست فرماندار و با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس،مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد استان بوشهر، معاون سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهربرگزارشد.

 IMG 2945

IMG 2939

به گزارش سخن مردم" جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست نوروزی فرماندار دشتستان با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، معاونین سیاسی ، عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ، امامان جمعه ، رییس شورای اسلامی شهرستان ، مدیران کل کمیته امداد امام خمینی ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاون سازمان جهاد کشاورزی استان، بخشداران، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان، شهرداران ، مدیران ادارات شهرستان‌ ، دبیر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان دشتستان در سالن همایش کانون امام خمینی (ره)شهر برازجان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

12 2021 01 24 at 12

14 2021 01 24 at 12112021 01 24 at 12.39

فرماندار دشتستان:همزمان با دهه مبارک فجر ۱۸۰ پروژه عمرانی افتتاح واجرا می‌شود

فرماندار دشتستان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۸۰ پروژه عمرانی با ۷۶۰ میلیارد تومان اعتبار در مناطق مختلف شهرستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

فتح الله نوروزی در شورای اداری شهرستان دشتستان افزود: آغاز عملیات اجرایی ۴۱۰ واحد مسکن مددجویی، ۱۶ پروژه فناور اطلاعات شامل ارتقاء سایت‌های فیبر نوری، اجرای طرح تحول نخلستان دشتستان و طرح‌های ورزشی و فرهنگی از جمله پروژه‌های این شهرستان در دهه فجر است.

وی اضافه کرد: با توجه به هجمه‌های مختلفی که بر علیه انقلاب اسلامی می‌شود، تنها با خدمت رسانی به مردم با بهره گیری از همه ظرفیت‌ها می‌تواند هجمه‌ها را خنثی کند.

نوروزی وحدت را رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی عنوان کرد و یادآور شد: دهه مبارک فجر فرصتی برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی با هدف امید و اعتمادآفرینی است.

فرماندار دشتستان ادامه داد: با توجه به شرایط خاص شهرستان به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار نمی‌شود و برنامه‌های افتتاح پروژه‌ها در دهه فجر به صورت ویدئو کنفرانس ، جشن انقلاب نیز به صوروت رژه موتوری و ماشینی، دیدار مردمی در بخش‌ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام می‌شود.

فتح الله نوروزی ادامه داد: در همین راستا در بخش‌های ۶ گانه دهیاران، شهرداران و بخشداران در حوزه فضا سازی مناسب و ایجاد محیطی شاد و مفرح برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهند.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون سه هزارو ۷۹۰ نفر در شهرستان دشتستان به این بیماری مبتلا و ۲۴۸ نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

فرماندار دشتستان افزود: در همین ارتباط انتظار می‌رود مردم با عادی انگاری زمینه خیز آرام بیماری و تبدیل به پیک چهار را فراهم نکنند.ایرنا

2 2021 01 24 at 12.23

نماینده دشتستان:بزرگداشت دهه مبارک فجر با هوشمندی و برنامه ریزی لازم برگزار شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط خاص امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا انتظار می‌رود بزرگداشت دهه مبارک فجر با هوشمندی و برنامه ریزی لازم برگزار شود تا هم شاهد افزایش بیماری نباشیم و از طرفی نیز این مناسبت مهم گرامی داشته شود.

ابراهیم رضایی افزود: همه ما مدیون انقلاب و فجرآفرینان هستیم و باید برای بیان دستاوردهای انقلاب و تببین و انتقال آن به نسل جوان تلاش کرد.

وی در خصوص وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان دشتستان اضافه کرد: با توجه به آبی شدن بیشتر شهرستان‌های استان بوشهر انتظار می‌رود با عادی انگاری و بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی شرایط را بحرانی نکنیم.

رضایی اضافه کرد: توزیع اعتبارات شهرستانی باید براساس وسعت، جمعیت و گستردگی بخش‌ها انجام شود که این اصل در توزیع اعتبارات شهرستانی مورد توجه قرار نگرفته است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: گر چه کشور از لحاظ بودجه مشکل دارد اما در برخی امور که مردم شهرستان گلایه مند هستند مانند وضعیت سند املاک شخصی مردم و روال اداری آنها، مساله سودهای غیر متعارف بانکی و سنگ اندازی‌های بانکی در مسیر مردم و تولید کنندگان باید مورد توجه قرار گیرد.ایرنا

IMG 29389 2021 01 24 at 1272021 01 24 at 12

 5 2021 01 24 at 15.49IMG 2945IMG 2952IMG 2934IMG 2955IMG 2962IMG 2947IMG 2959IMG 29159

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه