چهارشنبه, 25 فروردين 1400 - Wednesday, 14 April 2021

سخن مردمسرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: یک دستگاه ماموگرافی پیشرفته دیجیتال در بخش خدمات تصویری بیمارستان شهید صادق گنجی نصب، راه‌اندازی و از بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

sokhanemardom 2234

به گزارش سخن مردم" شهرام جلال پور افزود: این دستگاه باهمت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، کمک‌های خیرین سلامت و پیگیری‌های انجام‌شده خریداری و نصب گردید.

وی تصریح کرد: این دستگاه با هزینه‌ای بالغ‌بر یک چهارده میلیارد ریال از محل اعتبارات منابع دانشگاهی و کمک‌های خیرین سلامت خریداری‌شده و جایگزین دستگاه آنالوگ قدیمی می‌شود تا خدمات تصویری باکیفیت‌تری را در مقایسه با نوع قدیمی ارائه کند.

جلال پور بیان داشت: با توجه به روند رو به رشد آمار سرطان‌های پستان در استان و شهرستان و نیاز مبرم به انجام تست‌های ماموگرافی در بین خانم‌ها، این دستگاه می‌تواند کمک شایانی به انجام غربالگری‌ها و تشخیص‌های به‌موقع بیماری‌های پستان و به‌تبع درمان به‌موقع آن‌ها کند.

سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی این دستگاه و دستگاه‌های تشخیصی_درمانی مشابه در بیمارستان شهید گنجی برازجان در آینده‌ای نزدیک شاهد ارائه خدمات درمانی متنوع‌تر، مطلوب‌تر و باکیفیت بهتر به مردم محروم منطقه و بیماران دردمند جامعه خواهیم بود.

روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه