شنبه, 22 مرداد 1401 - Friday, 12 August 2022

سخن مردم" مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان در پیامی ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: شجره طیبه بسیج، امروز به مجموعه‌ای عظیم تبدیل شده است.

sokhanemardom 1834

به گزارش سخن مردم" متن پیام مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه جوادالائمه (ع) دشتستان به شرح زیرمی باشد:

هفته بسیج فرصتی است تا ضمن گرامی داشت یاد وخاطره حماسه آفرینان بسیجی و تکریم شهدای گرانقدر انقلاب با آرمان‌ها و ارزش‌های بنیان گذار نهاد مردمی بسیج تجدید میثاق نماییم.

شجره طیبه بسیج، با عنایت الهی، امروز به مجموعه‌ای عظیم تبدیل گردیده و بسیجیان، پس از حماسه‌ها و دلاوری‌های تاریخ ساز در طول هشت سال دفاع مقدس در شرایط فعلی نیز با توکل به نیروی لایزال الهی و پایمردی و جانفشانی، درعرصه‌های مختلف، علمی، اقتصادی، محرومیت زدایی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا و همچنین دفاع از ارزش‌های والای انقلاب پیشتاز و پیشگام هستند که ان شاءالله برکات آن روز به روز بیش‌تر نمایان و به رشد و توسعه هرچه افزون‌تر کشور عزیزمان کمک خواهد کرد.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است:" بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است. بسیج، یعنی همین پایگاه‏های مقاومت و همین نیرو‌های جوان و پرشورانقلابی، بسیج یعنی متن مردم، مردمی که می‏توان امید دفاع از انقلاب را از آن‌ها داشت. "

امروز جامعه‌ی ما، بیش از هر زمان دیگری نیازمند روحیه فداکاری، دیگرخواهی و بازگشت به باور‌های الهی و انسانی نهفته در تفکر بسیجی است و هفته بسیج، فرصتی مناسب برای زنده نگه داشتن تفکر فداکاری و ایثار و خدمت صادقانه است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی و ارج نهادن به مقام جانبازان وآزادگان سرافراز، هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریا دل بویژه بسیجیان شهرستان دشتستان تبریک و تهنیت عرض نموده، امید است با همان تفکر بسیجی و روحیه انقلابی و در سایه تعامل و هم افزایی در جهت رشد و آبادانی دشتستان بزرگ، تلاش مضاعفی داشته باشیم و فصل ماندگار دیگری از همان روحیه و گذشت و شکیبابی و یکپارچگی دوران دفاع مقدس برای سرافرازی ایران اسلامی را احیا نماییم.

محمدحسن جمالی

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه جوادالائمه (ع) دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه