سه شنبه, 18 مرداد 1401 - Tuesday, 09 August 2022

سخن مردم : نماینده دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از فعالیت گروه‌های جهادی، گفت: گروه‌های جهادی باید در فضای مجازی اردو بزنند.

sokhanemardom 1701

به گزارش سخن مردم : ابراهیم رضایی در نشست گروه جهادی افسران ولایت اظهار داشت: گروه‌های جهادی نقش بسیار مهمی را در محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نیازهای نیازمندان دارند و حمایت لازم از این گروه‌ها باید انجام شود.

sokhanemardom 1702

وی با اشاره به اینکه در مجلس شورای اسلامی از طرح‌هایی که به نفع مردم است با جدیت دفاع می‌کنیم، افزود: در مجلس دنبال طرح‌هاو برنامه‌هایی خواهیم بود که تحقق عدالت را فراهم می‌سازند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از این فرصتی که در اختیار داریم به نفع مردم و برای بهبود وضعیت زندگی مردم استفاده خواهیم کرد و به هیچ وجه دنبال رفتارهای انتخاباتی نیستم.

وی حمایت از نیروهای جهادی و انقلابی را یک ضرورت دانست و ادامه داد: هر جایی که کار در دست نیروهای جهادی و انقلابی بوده به نتایج بسیار خوبی رسیده‌ایم و شاهد تحول در آن حوزه‌ها هستیم.

رضایی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر تشکیل دولت جوان حزب‌الهی اضافه کرد: شک نکنید که اگر همه مسئولین ما جهادی بودند، وضع جامعه بهتر از شرایط کنونی بود.

وی با بیان اینکه همیشه خود را در کنار و همراه نیروهای جهادی می‌بینم، تصریح کرد: یکی از حوزه‌هایی که نیروهای جهادی باید مد نظر داشته باشند، فضای مجازی است و باید در حوزه فرهنگ نیز کار جهادی انجام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر تقویت تولید محتوا برای فضای مجازی تاکید کرد و افزود: دشمن با همه ابزار و ظرفیت‌ها در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی حاضر شده است و در مقابل ما نیز باید با حضور فعالانه، وضعیت فضای مجازی و حوزه فرهنگ را ساماندهی و تقویت کنیم.

وی خواستار تلاش گروه‌های مجازی برای فعالیت بیشتر و بهتر و تولید محتوا برای فضای مجازی شد و ادامه داد: گروه‌های جهادی باید در فضای مجازی اردو بزنند تا دشمن با تهاجم فرهنگی و تبلیغات دروغین، فرزندان ما را از ما نگیرد و در جنگ اراده‌ها نتواند ایمان و اراده ایرانیان را سست کند.

sokhanemardom 1703

sokhanemardom 1704

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه