جمعه, 21 مرداد 1401 - Friday, 12 August 2022

سخن مردم : سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان: شهید حسن باقری الگوی خوبی برای جوانان است

sokhanemardom 1209

به گزارش سخن مردم : سرهنگ نعمت الله غلامپور فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان در مراسم افتتاحیه دوره یاوران ولایت فرماندهان بسیج دانش آموزی مدارس دبیرستان های متوسطه دوم عنوان کرد: شهید حسن باقری نمونه بارز یک جوان طراز انقلاب اسلامی است ، حسن باقری با جسمی به ظاهر ضعیف ولی با بینش بلند و همت استوار تحول بزرگی در اطلاعات و عملیات جنگ در سپاه ایجاد کرد ، و این دستاوردها با تلاش و روحیه ولایتمداری این شهید بزرگوار به دست آمد.

ایشان با بیان اینکه حاصل ماندگاری انقلاب اسلامی قوی شدن و تجهیز خودمان می باشد ، هرچه قدر ما خود را توانمند کنیم دشمن بیشتر از ما می ترسد و جرات مقابله با ما را ندارد.

وی افزود: یکی از دستاورد های دفاع مقدس لزوم گرفتن ابزار رسانه از دست دشمن است ، دشمن دارای ابزارهای مختلف رسانه ای بود و از این طریق در دفاع مقدس اهداف خود را دنبال می کردد ، یکی از این رسانه ها رادیو بی بی سی یا رادیو لندن بود که بارها اعلام می کردند که فتح خرمشهر غیر ممکن است و از این طریق روحیه رزمندگان اسلام را تضعیف می کردند ، و در حال حاضر نیز چنین است. که به فضل خداوند با آزادسازی خرمشهر نقشه های آنها نقش بر آب شد.

sokhanemardom 1213

sokhanemardom 1200

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه