پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم" پیشنهاد ریاست شورای شهر برازجان در جلسه با اتحادیه صنف فلزکاران: باید مقدمات انتقال کارگاههای مزاحمین شهری هر زودتر آماده شود.

sokhanemardom 336

به گزارش سخن مردم" جلسه ای با حضور ریاست محترم شورای اسلامی شهر برازجان آقای بنافی و آقای جامعی معاون محترم شهردار برازجان و آقای بحرینی مسئول صنف فلزکاران دشتستان و آقای غلامی مسول شهرک صنعتی برگزار شد.

در این جلسه آقای بنافی ضمن تقدیر از زحمتکشان صنف فلزکاران که در این گرمای شدید و نابسامانی قیمت های آهن الات کار مردم را انجام می دهند و باید کاری کنند که رضایت مردم را جلب نمایند.

وی تاکید کرد: که این قشر شریف باید مورد حمایت مسئولین قرار گیرند خیلی از این افراد مستاجر می باشند و توان پرداخت اجاره بهای خود را ندارند.

آقای بنافی پیشنهاد داد هر چه زودتر رضایت این عزیزان جلب و آنها را به بیرون از شهر منتقل کرد تا مردم آن محلات آسایش و آرامش بهتری داشته باشند چون این صنف با تولید صداهای زیادی همرا است.

وی افزود: شورا و شهرداری اعلام حمایت و پشتیبانی خود را اعلام کرده ولی باید طوری برنامه ریزی شود که این صنوف رضایت داشته و از این طرح استقبال نمایند ، امروز صنوف مزاحمین شهری باید ساماندهی و از شهربه بیرون انتقال داده شوند که یک درخواست عمومی است.

sokhanemardom 337

آقای بحرینی از پیشنهاد ریاست شورا استقبال کرد و گفت باتمام توان این موضوع را بررسی و زمینهای پیشنهادی را با مسئولین ذی ربط جهت انتقال این عزیزان برنامه ریزی خواهدکرد و ما می توانیم با یک طراحی زیبا این عزیزان درکنار هم دربیرون شهر با کلیه امکانات همراهی نماییم.

وی افزود: در حال حاضر ۱۱۰ واحد صنفی فلزکار داریم ولی باید پیش بینی تعداد بیشتری را در بیرون از شهر داشته باشیم.

مسئول شهرک صنعتی گفت: شهرک دیگر زمینی که بتواند این همه اصناف را در خود جای دهدنداردوبایددرجایی دیگربرای این صنوف تلاش نمود.

آقای بحرینی افزود: زمین های دیگری پیشنهاد شده که باید با آنها وارد مذاکره شد اعلام کرده اندکه ابعاد آن به اندازه صنوف فلزکاران وجود دارد.

در پایان معاون شهردار ضمن استقبال از این طرح گفت: که صنوف فلزکاران به بیرون شهر انتقال یابند نقطه عطفی در تاریخ این شهرستان خواهد بود چون رضایت صنوف و مردم را بدنبال خواهد داشت.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه