پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

نیکنام نائب

سخن مردم"نائب رئیس شورای اسلامی درپیامی هفته کاروکارگررا به پیشگاه آحاد جامعه کارگری به ویژه کارگران زحمتکش شهرستان دشتستان و شهر برازجان تبریک گفت:

به گزارش سخن مردم"متن پیام به شرح زیراست:

فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه حضرت محمد (ص) پيامبر مهر گستر اسلام در روند زندگي انسان ها، بر دستان توانمند كارگر بوسه زده و با اين عمل به احسن وجه، منزلتي شگرف به اين قشر بخشيده است.

كارگران بازوان حركت هر جامعه‌اي به سوي رشد، تعالي و شكوفايي هستند بي شك همه پيشرفت‌هاي حاصل در مسير زندگي نشات گرفته از رشد، پويايي فكر و گسترش انديشه‌ورزي است و در هر جامعه‌اي كه از فرصت انديشه و بازوي هنرمند كارگران بهتر استفاده شود توسعه و پيشرفت رونقي دو چندان خواهد يافت.

در همین راستا بر خود لازم می دانم فرارسیدن هفته کار و کارگر را به پیشگاه آحاد جامعه کارگری به ویژه کارگران زحمتکش شهرستان دشتستان و شهر برازجان که بسان بازوی توانمند و موتور محرکه اقتصاد کشور محسوب می شوند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

امید است در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال “جهش تولید” نامگذاری شده است، با همت و عزم راسخ همیشگی کارگران دلسوز و متعهد، شاهد افزایش و رشد چشمگیر تولید در راستای تحقق عملی شعار سال باشیم.

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و سرافرازی همه زحمتکشان عرصه صنعت و تولید به ویژه کارگران خدوم شهر برازجان در مسیر توسعه و آبادانی بیش از پیش میهن اسلامی را آرزومندم.

مهدی نیکنام

نائب رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه