یکشنبه, 01 خرداد 1401 - Sunday, 22 May 2022

سخن مردم "دادستان دشتستان خروجی های شهرستان به خصوص محور های ارم و بوشکان در روزهای آینده وطبیعت با شدت بیشتری کنترل می‌شود (مردم روز طبیعت را در خانه بمانند)

داداستان دشتستان

به گزارش سخن مردم "یاسر حیدری دادستان دشتستان باحضور درستاد انتظامی شهرستان اظهار داشت:در اجرای مبارزه با شیوع ویروس کرونا وجلوگیری از تشکیل زنجیره آن در سطح شهرستان خروجی‌های شهرستان را در روزهای آینده به خصوص روز طبیعت (سیزدهم فروردین) با شدت بیشتری کنترل خواهیم کرد.

ایشان افزودند :به شهروندان فهیم دشتستانی توصیه می کنیم که جهت سلامت خود و اعضای خانواده امسال روز طبیعت را در منازل خود سپری کنند و شعار در خانه بمانیم که بهترین راه جلوگیری از شیوع این ویروس است را اجرایی و به دیگران توصیه کنیم.

وی ادامه داد :به هیچ عنوان اجازه خروج خودروها را در روز طبیعت و روزهای قبل از آن به محورهای خروجی شهرستان به خصوص محور بخش های ارم و بوشکان را نخواهیم داد پس خواهشمندیم در منزل ماندن را بر خروج از منزل ترجیح دهید.

آقای حیدری گفتند:از شهروندان عزیز استدعا می نمایم که از حضور خانواده های خود به صورت دسته جمعی در خانه باغ ها و باغ ویلا ها جداً خودداری کنند و شهروندان مطمئن باشند این تصمیمات برای سلامت آنها گرفته شده و نتایج مثبت آن به خود آنها برمی‌گردد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه