پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم" فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان ازشناسائی و دستگيري اعضاء باند حرفه ای سارقان مسلح در فاصله زمانی کمتر از 24 ساعت پس از ارتکاب جرم خبر داد .

نیروی انتظامی

به گزارش سخن مردم" به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " فرهاد آراوند " اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در مورخه 04/01/99 از تعدادی افاغنه در شهر برازجان ، با توجه به حساسیت موضوع و ایجاد جو ناامنی ، کارگروه ویژه ای با محوریت پلیس آگاهی دشتستان تشکیل و شناسائی و دستگیری سارقان مسلح در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان کرد : با تحقیقات میدانی انجام شده و اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی ، اعضاء یک باند 5 نفره شرارت شناسائی و پس از هماهنگی با مقام قضائی و طراحی دقیق عملیاتی تمامی اعضاء این باند در عملیات قاطعانه و ضربتی پلیس دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان یک قبضه اسلحه کلاش و تعدادی البسه نظامی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان بیان داشت:   متهمان در تحقیقات و بررسی های به عمل آمده ودر مواجهه با شواهد و قرائن ارائه شده از سوی مأموران صراحتا به ارتکاب سرقت مسلحانه از افاغنه اعتراف و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند .

سرهنگ فرهاد آراوند به شهروندان توصیه کرد: اگر در مکان های خلوت با افراد مشکوکی که البسه نظامی برتن دارند مواجه شدند ضمن تماس با شماره تلفن 110 حتما از آنان بخواهند که کارت شناسائی خود را ارائه کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه