یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم" / اسماء بوستانی: امام جمعه برازجان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی امانتی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است، همه ارکان نظام امانت های الهی هستند که باید در برپایی و تحکیم ارزش های نظام گام برداریم.

IMG 2372

به گزارش سخن مردم"حجت الاسلام حسن مصلح در جلسه شورای اداری دشتستان انتخابات را جلوه ای از اقتدار، امنیت و امید مردم به آینده نظام دانست و افزود: حضور مردم در همه عرصه ها خنثی کننده نقشه ها و توطئه های دشمن بوده و هست، به امید حق با وجود همه فشارها و تحریم ها امسال شاهد حضور باشکوه تر مردم در صحنه انتخابات خواهیم بود تا نقشه دشمنان نقش بر آب شود.

وی با بیان اینکه مسوولین باید از سمت و جایگاه خود خوب استفاده کنند، ادامه داد: مسوولی که براط خداوند گام بردارد قطعا خدماتش محفوظ خواهد ماند به همین دلیل مسوولین برای رضایت خدا و خلق خدا تمام توان خود را به کار گیرند.

امام جمعه برازجان رمز موفقیت و سربلندی میهن اسلامی را اتحاد، همدلی و وحدت بین مردم دانست و عنوان کرد: توجه به اخلاق و معنویت در هر اداره به سلامت و محیط کمک می کند، از این رو انتظار می رود در هر شرایطی التهابات ایجاد شده مدیریت شود.

رییس دادگستری:عدم استفاده از اموال و تجهیزات دستگاه های دولتی و عمومی در انتخابات از وظایف مهم روسای ادارات و مسولین شهرستان است.

رییس دادگستری شهرستان دشتستان اظهار کرد: اختشاشات و تجمعات اخیر در سطح شهر قابل قیاس با سایر شهرها در کشور نبود؛ دشمنان ما ذهنیت شان این بود که در استان بوشهر شاهد اختشاشی در سطح وسیع باشند اما با تدابیر تدابیر امنیتی رییس و اعضای شورای تامین و دستورات به موقع شان با کم ترین آسیب این مسائل ختم به خیر شد.

حسین عزمی افزود: با توجه به مسائل مختلف در سطح کشور ممکن است چنین تجمعاتی هر لحظه رخ دهد، مسوولین زیربط باید وظایف مسوولین در چنین موقعیت هایی به آن ها یادآوری کنیم.

عزمی با تاکید بر نظارت و توجه روسای ادارات بر مجموعه خود عنوان کرد: در چنین تجمعاتی نباید همه زحمات بر دوش یک اداره یا ارگان باشد، همه ادارات پای کار باشند و با اتحاد و همکاری مشکلات را رفع کنند.

رییس دادگستری شهرستان دشتستان افزود: توجه به نامه های حفاظتی، در دسترس بودن روسای ادارات، تعامل کامل روسای ادارات با دستگاه های امنیتی، توجه به مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم و عدم استفاده از اموال و تجهیزات دستگاه های دولتی و عمومی در انتخابات از وظایف مهم روسای ادارات و مسولین شهرستان است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه