یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم" رئیس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس در همه صحنه ها نقش به‌سزایی را ایفا کرده‌اندوهمچنین در پیشرفت و پیشبرد انقلاب اسلامی ،همه مردم مبین و آشکار است.

IMG 0326

به گزارش سخن مردم" محراب بنافی رئیس شورای شهربرازجان امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته برازجان ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و هفته بسیج اظهار داشت: بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس در همه صحنه ها نقش به‌سزایی را ایفا کرده‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر برازجان افزود: نقش بسیجیان در سازندگی کشور بعد از جنگ تحمیلی با یک بررسی میدانی به‌خوبی نمایان و مشخص است.

وی با اشاره به تلاش و خدمت بسیجیان در مناطق محروم ابراز داشت: در اتفاقات غیرمترقبه در کشور نظیر سیل خوزستان و زلزله در شهرهای کشور بسیجیان با همراهی و همکاری خود توانستند کمک به‌سزایی به مردم کشور ایفا کنند.

وی بابیان اینکه یکی از وظایف بسیجیان تداوم ارزش‌های اسلامی است اظهارداشت: دراین چندروز اخیر عده ای به بهانه گران شدن بنزین ،آسایش وآرامش مردم را برهم زده اند وبه اموال عمومی آسیب می رسانند، حتی به نیروهای بسیج و انتظامی شلیک کنند،بدون شک این افراد ازمنافقین هستند.

IMG 0330

افزایش قیمت بنزین به همه مردم ربط داشته ولی نباید آرامش مردم به هم بخورد و اجازه نخواهیم داد افرادی به بهانه گران شدن بنزین امنیت مردم را به مخاطره بیاندازند.

بسیجیان مخلص انقلابی بدون هیچ چِشم‌داشت، توقع و امتیازی در تمامی میدان‌ها حاضر بودند.

وی در پایان یادآورشد: افزایش قیمت بنزین به همه مردم ربط داشته و نباید آرامش مردم به هم بخورد و اجازه نخواهیم داد افرادی به بهانه گران شدن بنزین امنیت مردم را به مخاطره بیاندازند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه