پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

سخن مردم"شهروندان و هم استانی های عزیز بنا به رسم هرساله ،امسال هم روز سه شنبه  مورخ ۹۸/۸/۷ ساعت  ٦ صبح پیاده روی ولایت درمسیر شاهزاده ابراهیم برگزار میگردد.

IMG 3930

به گزارش سخن مردم"از تمامی عزیزان تقاضا می شود نکات زیررا در مسیر پیاده روی رعایت کنید.

 ۱- لطفا پسماند وظروف یکبار مصرف را درجاده و مسیر رها نکنید  و به اولین مخزن یا کیسه زباله تعبیه شده درمسیر بیندازید.

 ۲- به همه دوستان وآشنایان که قصد شرکت درپیاده روی وحرکت بصورت پیاده رادارند بگویید که من پیاده میروم تامزاحمتی برای زائرین ایجاد نکنم ، من پیاده میروم تا مسیر انباشته از ترافیک خودرو شخصی و موتور سیکلت نباشد نیروی انتظامی و ستادهای انتظامی و سپاه باهوشیاری کامل وظیفه امنیت را بعهده گرفته اند.

 ۳-شهرداری وانجمن زمین پاک و محیط زیست تمام توان خود را برای نظافت مسیر دراختیار گرفته اند اما شما زائر محترم نیز باید در این مسیر کمک حال زحمتکشان و رفتگران شهرداری باشید وتا آنجا که میتوانید از ریختن آشغال و ظروف یکبار مصرف در طول مسیر جلوگیری کنید.
 
 ۴- هریک از زائرین که وسیله ای را پیدا یا گم میکند یا اگر کودکی ناخواسته از خانواده اش جدا شود به ستاد مردمی پیاده روی ولایت مستقر درپیچ بعد از تالار آینه و یا ستاد مستقر در امامزاده ابراهیم مراجعه و تحویل دهد تا اطلاع رسانی شود.

 ۵ - از همه مهمتر اینکه ان شالله همه خواهران بزرگواری که قصد شرکت دراین مراسم معنوی را دارند با رعایت شئونات اسلامی و حفظ حجاب و با ظاهری آراسته و اسلامی و برادران بزرگوار نیز ملبس به لباس عزاداری حضور پیدا کنند تا احترام این مراسم عزاداری حفظ گردد چون این پیاده روی یک پیاده روی معنوی و عزاداری است نه یک پیاده روی ورزشی و تفریحی که با لباس ورزشی شرکت کنند.

 ۶ - همشهریان عزیز من ، شما امسال نیز با خلق حماسه ای عظیم در این پیاده روی بزرگ لنزهای دوربین تمام عکاسان و رسانه ها و فیلمبرداران را به خود جلب خواهید کرد.

 ۷ - این مراسم معنوی و بزرگ  بصورت زنده از شبکه استانی پخش و در بخش خبری و ساخت مستند درفضای مجازی همراه است. 

 ۸ - زائران عزیز و گرامی برای رفاه حال خود و همراهان و رعایت بهداشت فردی و همچنین حفظ محیط زیست وزمین پاک در صورت امکان هر شخص  یک عدد لیوان  آبخوری و یک عدد قاشق همراه داشته باشد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه