سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم: جلسه اصحاب رسانه به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان و با حضور سرپرست و کارشناسان مربوطه در محل دفتر این اداره برگزار شد.

DSC 0013

به گزارش سخن مردم: شنان پور ضمن اعلام این مطلب بیان نمود: مجموعه خبرنگاران و رسانه های شهرستان با قلم خلاق ، ضمن رصد دقیق مسائل حوزه فرهنگ و هنر پشتیبان و حامی بزرگی در معرفی مجموعه فرهنگ و هنر به عنوان عضو فعال این جامعه قلمداد می گردد.

DSC 0015

عبدالرضا شنان پور افزود:با توجه به اینکه رسانه ها همیشه و در همه لحظه ها مشغول ثبت وقایع روز می باشند و مردم را در جریان اخبار و حوادث پیرامون خود قرار می دهند و در این راه از هیچ تلاشی در شبانه روز برای نشان دادن واقعیت های حوزه های مختلف دریغ نمی کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان ضمن قدردانی از این همه فداکاری و تلاش صمیمانه اصحاب رسانه، تقاضا نمود که بیش از پیش در کنار مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند و در این راه همگام و همراه هم بودن را تاکید نمود.

وی همچنین به مرور عملکرد و فعالیت هایی که در ماه گذشته صورت گرفته است پرداخت و در این خصوص مطالبی را در اختیار خبرنگاران قرار داد تا از رویکرد مجموعه فرهنگ و هنر اطلاع پیدا نمایند.

DSC 0014

DSC 0012

DSC 0017

DSC 0025

DSC 0026

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه