شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم"رئیس شورای شهر برازجان نهم اردیبهشت روز شورا را تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم


« و امرهم شوری بينهم »

سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ايران و در راستای احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران نهادی به نام شورای اسلامی در اين کشور شکل گرفت؛ نهادی مقدس است که بدون شک نشان دهنده عمق تفکر مردم‌سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که ریشه در قرآن و مبانی گسترده دین مبین اسلام دارد.

مهدی نیکنام

با تأسیس شورای اسلامی شهر فرایند واگذاری امور به مردم و نقش‌آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، عینیت یافت و بیش‌ از پیش مشاهده شد.


شورائیان با وظیفه‌شناسی در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می‌نمایند و با امانت، کفايت، درايت و کياست و حسن سلوک برای نيل به جامعه شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش می‌نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی قدم برمی‌دارند.

به امید اینکه این نهاد، بالنده تر و باتجربه تر از گذشته در جهت ارائه خدمت «خالصانه و بی منت» در حوزه وظایف و اختیارات خود گام بردارد و در سالی که توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی به عنوان «رونق تولید» نامگذاری شده، تلاش و کوشش کنیم تا همچون گذشته منویات رهبری فرزانه انقلاب را نصب العین قرار داده و توفیق روز افزونی در خدمت به اقشار مردم شریف شهرمان داشته باشیم.

بدینوسیله سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهر را به شما همکاران محترم در شورای اسلامی شهر برازجان و تمامی شوراهای کشور تبریک عرض نموده ،بر خود وظیفه می دانم از پیگیری، تلاش، مساعدت و راهنمایی های ارزنده شما در پیشبرد اهداف شهر و شهرداری که یقینا حاصل همدلی و همکاری مضاعف بین اعضای شورای اسلامی شهر بوده است تقدیر و تشکر نمایم.

مهدی نیکنام
رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه