یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022


سخن مردم"زهرا بازیار رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و بانوان شورای اسلامی شهر آب پخش خبر داد: به زودی زنگ آب در مدارس آب پخش زده می شود.

33333

گزارش:علی اصغررجایی

به گزارش سخن مردم""زهرا بازیار گفت: مختصات جغرافیایی کل کشورمان بخصوص جنوب ایران به نحوی میباشد که به رغم منابع آبی قابل شرب بسیار اندک ، مصرف قابل توجه آب شرب نیز مزید تشدید کم آبی بیش از پیش مشکلات فراوانی برای ساکنین فعلی و آینده خواهد شد.
شورای اسلامی شهر آب پخش اقدامات فرهنگی و پیشگیرانه را در این راستا به سهم خود در قالب مصوبه شماره ۴۱ شورا به تصویب رسانده است. در این خصوص کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و بانوان شورای شهر در طی دیدار با خانم دکتر پاپری رییس آموزش و پرورش منطقه ی آب پخش مصوبه آب را با توجه به اینکه جامعه ی هدف این مصوبه که جامعه ی دانش آموزی و والدین آنها میباشد مطرح شد که اقدامات لازم را در خصوص اجرای زنگ آب در مدارس با موضوعیت و مدیریت در مصرف آب اجرا شود.
دکتر اکرم پاپری ضمن ابراز خرسندی و خوشحالی از این حرکت و اقدام ارزشمند و بی نظیر کمال همراهی خود را در این خصوص اعلام داشتند.
ایشان افزود: پایه و اساس تمامی اقدامات فرهنگی در مرحله ی اول آموزش می باشد که آموزش و پرورش تاکید بسیار زیادی بر روی این مسئله دارد.
خانم دکتر پاپری در پایان افزودند این موضوع مهم در شورای آموزش و پرورش بررسی و نتیجه اعلام میگردد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه