یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم"گزارش:خانم پیشرو:امروز به همراه سیده خدیجه حسینی به دیدار مادری نمونه شهرمان رفتیم که یک فرزند معلول دارد و تاکنون درهمه مراحل همراه فرزند معلولش بوده است.

22

به گزارش سخن مردم"دراجرای طرح خورشید خانه ات باش به همراه خانم سیده خدیجه حسینی به دیدار بانوی فرهنگی ونمونه ای رفتیم که علاوه برخانه داری وشاغل بودن نماد یک مادرنمونه است.

خانم حسینی مسئول کمیسیون فرهنگی شورا دراین زمینه گفت :این طرح در محلات با همکاری شورا و شهرداری درحال اجرا است وهدفش آموزش سبک زندگی اسلامی و جهادی وشناسایی مادرانی است که درخانه خودشان به عنوان خورشیدی درخشان پرتو افشانی می کنند.چون ما اعتقاد داریم اگر حال مادری در خانواده خوب باشد حال یک نسلی خوب است.

وی درادامه گفت:به همین خاطر امروز به منزل خانم آرمین رفتیم تا از تلاش های بانوی فرهنگی نمونه تقدیر کنیم وبه ایشان خسته نباشید بگوئیم.

خانم حسینی درادامه بیان نمود:در حالیکه دشمن مادران ایرانی را نشانه گرفته و هدفش نابودی کانون گرم خانواده ها است ولی در جنوب کشور کسانی هستند که با آمادگی کامل نقشه دشمن را نقش برآب می کنندوثابت می کنند که با گامهای استوار ومحکم برای خانواده خود زحمت می کشند وهمیشه پشتیبان فرزندانشان هستند حتی اگر فرزندمعلولی داشته باشند.

23

خانم آرمین که از خانواده سادات نیز می باشدضمن تشکر از خانم حسینی درباره خودوفرزندش بیان نمود:با توجه به اینکه شاغله هستم وخانه دار، ولی توانسته ام هیچ جیزی برای فرزندم کم نگذارم وهمواره درهمه مراحل همراهش هستم .

حتی خودم سید سجاد رامی برم بوشهر برای تحصیل والان هم ایشان درمقطع کارشناسی ارشد حسابداری مشغول به تحصیل وخیلی هم با استعداد وباهوش است ،وهمواره شکر گذار خداوند هستم که این چنین فرزند موفقی دارم

این مادرنمونه درادامه گفت:سیدسجاد لیسانس شیمی گاز داشت ولی به خاطر وضعیت جسمیش امکان به کارگیری نداشت به همین خاطر در مقطع ارشد تغییر رشته دادودررشته حسابداری مشغول به تحصیل می باشد.

درپایان خانم حسینی به پاس زحمات واز خودگذشتگی این مادر نمونه از ایشان تجلیل کرد.

درادامه خانم پیشرو گفت :شما هم می توانید بانوان نمونه محله خودرا به ما معرفی کنید تا ماهم مهمان خانه هایشان شویم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه