سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم"رئیس سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه ۲۵ استان از شب گذشته درگیر بارندگی و سیلاب شده‌اند، گفت: به همین منظور تمام مأموریت‌ها و مرخصی‌ها لغو و به این ۲۵ استان آماده‌باش داده شده است.‌

اسماعیل نجاراظهار داشت: سامانه بارشی که از شب گذشته وارد کشور شده 25 استان کشور را درگیر کرده است.

وی با بیان اینکه "از قبل با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی نسبت به وقوع این سیلاب‌ها هشدار داده بودیم"، افزود: به تمام این 25 استان اعلام آما‌ده‌باش کرده بودیم و جلسات مدیریت بحران در تمام این 25 استان تشکیل شده است.

نجار با اعلام اینکه "برای تمام این بحران‌ها آمادگی کامل داریم و مأموریت و مرخصی استانداران و مدیران ارشد ‌استانی با توجه به افزایش بازندگی‌ها‌ لغو شده است"، گفت: در حال حاضر وزیر کشور در منطقه سیل‌زده گلستان حضور دارد تا اوضاع را از نزدیک تحت کنترل داشته باشد.

رئیس سازمان مدیریت بحران با ابراز اینکه وزیر کشور به معاون امنیتی وزارت کشور دستور تشکیل جلسه مدیریت بحران برای کنترل اوضاع در کشور را صادر کرد، گفت: از مسافران درخوا‌ست داریم تا دو روز آینده از هر‌گونه مسافرت نوروزی خودداری کنند.

وی درباره سیل شیراز نیز گفت: متأسفانه بر اثر وقوع این سیلاب تعدادی از خودروها در این مسیر دچار حادثه شدند که نیروهای امدادرسان در منطقه حضور دارند.تسنیم

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه