شنبه, 30 شهریور 1398 - Friday, 20 September 2019

سخن مردم"برگزیدگان پنجمین فستیوال کشوری چرتکه رهام ازاستان بوشهر با افتخاری دیگر برای استان باز گشتند.

 IMG 5047

به گزارش سخن مردم" جمعه 24 اسفند،اختتامیه پنجمین فستیوال کشوری ((مسابقات چرتکه رهام ،محاسبات ذهنی ))،باحضور مهندس ممبینی مدیر عامل آی مت کشور ورئیس آکادمی پرورش ذهن و نبوغ کودکان رهام ،دکتر زارع مدیر عامل موسسه استعدادیابی خلاقیت نوید زندگی استان بوشهرو خانم دکتر دهقان مدیر موسسه رازدانایی استان بوشهر ودیگران نمایندگان استانها ومربیان موسسه ها وبا حضور شرکت کنندگان استانهای مختلف درسالن اجتماعات هتل نیشکر اهوازبرگزار شد.

IMG 5048

IMG 5140

دکترمحمد قاسم زارع مدیر عامل موسسه استعداد یابی نوید زندگی دراستان بوشهر،دراین مراسم ضمن خیرمقدم به مهمانان ومسئولین که دراین مراسم حضورداشتند گفت:این مسابقات با حضورشرکت کنندگانی ازاستانهای کرمانشاه ،خوزستان ،فارس ،هرمزگان وبوشهربرگزارشد.

دکتر زارع درادامه اظهار داشت:من بوشهری نیستم ولی عاشق استان بوشهرومردمان خونگرمش هستم،رهام را از اردیبهشت سال گذشته با تربیت 40 مربی از استان بوشهر آغاز کردیم.واکنون نمایندگانی دراستانهای مختلف داریم.

این موسسه با تیم قدرومربیان جوان وبا مدیریت دکتر ،روانشناس خانم دهقان مدیریت استان بوشهراست که به مراحل عالی رسیده است که جای تشکر دارد.

ایشان درادامه بیان نمود:حدود 260 نفر دراین آزمون شرکت کردند که از بین آنها برگزیدگانی که بیشترین امتیازرا داشتند برگزیده شدند.

وی بیان داشت:درواقع شما سفیران فرهنگی ما هستید وهدف یک چیز بود دور هم جمع شویم ورقابتی سالم برگزار شود.واگر کم وکاستی وجوداشته است برما ببخشائید.

اجرای نمایش ،تجلیل از مدیر نمونه خانم دکتر دهقان وعوامل اجرایی ودرپایان تجلیل از برگزیدگان را یافته به مسابقات جهانی با حضور نمایندگان استانها برگزار شد .

IMG 5202

 IMG 5054

 IMG 5066IMG 5084IMG 5088IMG 5095IMG 5100IMG 5127IMG 5144IMG 5155IMG 5200IMG 5211IMG 5159IMG 5173IMG 5209IMG 5227IMG 5232IMG 5233IMG 5279IMG 5283IMG 52840IMG 5237IMG 5242IMG 5249indexIMG 5253IMG 5288

نتایج نهایی فستیوال کشوری آکادمی چرتکه و روبیک رهام  اسفند ماه ۱۳۹۷

سطح پری اسکول

۱-رقیه مرادی اصلاستان بوشهر(قهرمان)

۲-ابراهیم هاشمی استان خوزستان (قهرمان)

۳-مبینا حماد پوراستان بوشهر(قهرمان)

۴-ابوالفضل جاسم پوراستان خوزستان(قهرمان)

۵-امیر حسین زمردیاستان بوشهر(قهرمان

هر ۵ نفر نمره کامل کسب کردند

۱-ایلیا مرادی استان بوشهر(رتبه اول)

۲-امیر محمد بلژیکیاستان بوشهر(رتبه اول)

۳-امیر رضا وفاییاستان کرمانشاه(رتبه اول)

۴-فاطمه سادات موسویاستان بوشهر(رتبه اول)

۵-فاطمه زنگنهاستان بوشهر(رتبه اول)

۶-محمد مسیحا حاجی پوراستان کرمانشاه(رتبه اول)

۷-علیرضا احمدیاستان بوشهر(رتبه اول)

۸-آناهیتا عبدالشیخیاستان بوشهر (رتبه اول)

۹-علی اکبر خواجه پوراستان بوشهر(رتبه اول)

۱۰-پوریا کریمی پناهاستان کهگلویه و بویر احمد (رتبه اول)

۱۱-رضا احمدی استان بوشهر(رتبه اول)

۱۲-مصطفی جباری استان خوزستان(رتبه اول)

۱۳-باران صفری استان کرمانشاه(رتبه اول)

۱-سید محمد رضا حسینی استان بوشهر(رتبه دوم)

۲-باران جعفریاستان بوشهر(رتبه دوم)

۳-یلدا شجاعیاستان بوشهر(رتبه دوم)

۴-هانیه فاتحاستان بوشهر(رتبه دوم)

۵-ام البنین سعید آویاستان خوزستان(رتبه دوم)

۶-پارسا شیریاستان بوشهر(رتبه دوم)

۷-حسین عاطفیاستان بوشهر(رتبه دوم)

۸-فاطمه عدالت نیااستان بوشهر(رتبه دوم)

۹-غزل زاهدیاستان خوزستان(رتبه دوم)

۱۰-رامین صبوحیاستان بوشهر(رتبه دوم)

۱۱-محمد رضا حاجی پوراستان کرمانشاه(رتبه دوم)

۱۲-نگار هاشمیاستان خوزستان(رتبه دوم)

۱۳-فاطمه آرمیناستان بوشهر(رتبه دوم)

۱۴-امیر حسین حیدریاستان بوشهر(رتبه دوم)

۱۵-بنیامین یزدانیاستان بوشهر(رتبه دوم)

۱۶-اهورا صفریاستان کرمانشاه(رتبه دوم)

۱۷-طاها حیدریاستان خوزستان(رتبه دوم)

۱۸- علی اسکندری فارس(رتبه دوم)

۱. نگار فخار بوشهر (رتبه سوم)

۲. آوینا گراوندی کرمانشاه (رتبه سوم)

۳. محمد امیر رضایی بوشهر (رتبه سوم)

۴. محمد رضا حمید زاده خوزستان (رتبه سوم)

سطح بیسیک

۱-پارسا سیفیاستان کرمانشاه (قهرمان)*

۲-محمد پارسا آل بویهاستان بوشهر(قهرمان)*

۳-نیایش کوهکناستان بوشهر (قهرمان)

۱-فریده کارگراستان بوشهر (رتبه اول)

۲-سعید حسن پوراستان بوشهر(رتبه اول)

۳-زینب بنویاستان بوشهر(رتبه اول)

۴-معصومه برزگر استان بوشهر(رتبه اول)

۱-مبین سیاهیاستان خوزستان (رتبه دوم)

۲-معصومه حیدریاستان بوشهر(رتبه دوم)

۳-علی برازیدهاستان بوشهر(رتبه دوم)

۴-فاطمه طعیمه پوراستان خوزستان(رتبه دوم)

۵-محسن زائریاستان بوشهر(رتبه دوم)

۶-مبینا شهنیاییاستان بوشهر(رتبه دوم)

۱-مارال راشدیاستان بوشهر(رتبه سوم)

۲-محمد مجرداستان بوشهر(رتبه سوم)

۳-فاطمه حتارش استان خوزستان(رتبه سوم)

۴-آیلین قاطع زادهاستان خوزستان(رتبه سوم)

۵-نگین هاشمیاستان خوزستان(رتبه سوم)

۶-فاطمه صالحی زیارتیاستان بوشهر(رتبه سوم)

۷.عرشیا لیراوی بوشهر (رتبه سوم)

۸. آذین رستم کیا هرمزگان(رتبه سوم)

سطح المنتری۲:

۱.رتبه اول ، محدثه آهنگ.استان بوشهر(قهرمان)

2.رتبه دوم فاطمه قاسمی.استان بوشهر

3.رتبه دوم علیرضا موسوی.استان بوشهر

سطح اینتر مدیت۱:

۱.رتبه اول، ارشیا سیفی/کرمانشاه(قهرمان)

۲.اسرا عبیدی/خوزستان (رتبه دوم)

۳.ام البنین حیدری/ خوزستان (رتبه سوم)

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

دیدگاه‌ها  

+1 #1 دوستان 1398-01-05 14:56
چرا اسامی برندگان مسابقات کشوری رو تو سایت ننوشتن/باسلام هست زیر عکسها لطفا دقت کنید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه