دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

هدیه شهرداری برازجان به شهروندان:افتتاح پارک تفریحی ورودی شهر در روز برازجان

سخن مردم"روز یکشنبه دوازدهم اسفندماه و همزمان با روز برازجان، فضای سبز جدیدالاحداث شهر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

11

این فضای تفریحی که در ابتدای ورودی برازجان از محور بوشهر احداث گردیده جلوه ای ویژه به این مسیر بخشیده و می توان آن را یکی از فعالیت های ماندگار شهرداری برازجان در سال 97 دانست.

شهردار1237

به گزارش سخن مردم"محمدحسن محمدی شهردار برازجان درخصوص این طرح به خبرنگار ما گفت:بلوار ورودی شهر برازجان در محور بوشهر- برازجان بدون شک یکی از پرترددترین معابر شهری برازجان است که می توان آن را به عنوان یکی از محورهای مهم گردشگری استان بوشهر نیز معرفی کرد. این مسیر علیرغم استعداد فراوانی که برای تبدیل شدن به یکی از زیباترین ورودی های شهرهای استان را دارد، تا پیش از این چنان که شایسته است مورد توجه قرار نگرفته بود. به همین دلیل تلاش کردیم با در نظر گرفتن یک طرح ویژه به تغییر چشم انداز این مسیر زیبا اقدام شود. طرح احداث فضای سبز تفریحی در این مکان حاصل تلاش و همت مجموعه همکاران ما در حوزه های مختلف فنی عمرانی و اجرایی شهرداری است که امیدواریم مورد توجه شهروندان عزیز برازجانی و مسافرینی که از این محور تردد می کنند قرار بگیرد.

22س

شهردار برازجان درخصوص مشخصات فنی و اجرایی این طرح اظهار داشت: فضای سبز مذکور در زمینی به مساحت 9000 متر مربع احداث گردیده است. در این فضای تفریحی بالغ بر 1200 مترمربع محوطه سازی صورت گرفته و یک آبنمای صخره ای به همراه نورپردازی به مساحت 240 مترمربع نیز در آن اجرا شده است.
محمدحسن محمدی افزود: اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی، تهیه و نصب مبلمان پارکی و اجرای فضای سبز شامل کاشت چمن، نخل و گونه های دیگر درختان سبب شده این پارک با نمادهایی از مناظر صخره و نخل به عنوان سمبل های زیبای طبیعت دشتستان قابلیت تبدیل شدن به یک مکان مناسب برای تفریح و گذران اوقات فراغت خانواده ها را دارا باشد.

111

مهندس محمدی شهردار برازجان هزینه احداث این فضای تفریحی را 3000 میلیون ریال ذکر کرد و ابراز امیدواری نمود افتتاح این پارک در روز مبارک و فرخنده 12 اسفند که به نام زیبای شهر عزیزمان برازجان مزین گردیده موجبات رضایت شهروندان عزیز برازجانی را فراهم نماید و نقشی هر چند کوچک در افزایش نشاط اجتماعی همشهریان ارجمندمان ایفا کند.

222

شایان ذکر است این طرح در ساعت 19 روز یکشنبه 12 اسفندماه در روز برازجان رسما مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

in11dex

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه