یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم "چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر با معرفی نفرات برتر و برگزیده وتقدیر از پیشکسوتان عرصه ی رسانه به کار خود پایان داد.

گزارش :ابوالفضل قاسمی

اختتامیه جشنواره ابوذر با حضور محمدصادق کوشکی استادعلوم سیاسی دانشگاه تهران ودیگر مسِولین استان واصحاب رسانه درسالن اداره بندربرگزار شد.

به گزارش سخن مردم"نجفی مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر در اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهرضمن خیر مقدم به مهمانان گفت : امسال استقبال خیلی خوبی از جشنواره شد وتعداد آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر نسبت به سالهای قبل چشمگیر بود .

IMG 4999

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر بیان نمود: در سال ۹۵ حدود ۳۰۰ اثر و در سال 96 تعداد ۳۵۰ اثر و امسال نیز آثار رشد چشمگیری داشته است.

از۸۰۰ اثرارسالی به جشنواره در قالب تیتر، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، گرافیک، کاریکاتور، موشن گرافی، مستند،وفیلم بود.

ایشان مطالب ارسالی درخصوص مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، اقتصاد مقاومتی ،همچنین مسائل صنفی خبرنگاری، مقاومت و دفـاع مـقدس، خدمات اجتماعی محرومیت‌زدایی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت و دشـمن شــناسی از موضوعات کشوری جشنواره بود .

وی تصریح نمود: توسعه، تعمیق و نهادینه‌سازی گفتمان انقلاب اسلامی، ایجاد بستری برای هم‌افزایی و ارتباط بیشتر فعالان رسانه، کمک به افزایش کیفی آثار منتشرشده در رسانه‌ها، حساس کردن مسئولان برای حل معضلات، تجلیل و تقدیر از فعالان رسانه از اهداف جشنواره ابوذر است.

IMG 5023

محمد صادق کوشکی استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در این مراسم اظهار داشت: ثمره انقلاب اسلامی تربیت افرادی است که با اعتقاد به خدا در عمل به تکلیف خود بدون تکیه بر بودجه و امکانات کارهای بزرگ انجام می دهند و برای همیشه نام آنها در تاریخ ماندگارشد.

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران با بیان اینکه تعاریف و تعابیر مختلفی در توصیف انقلاب اسلامی ایران بیان شده است اظهارداشت: ازسلاح به عنوان نماد اغلب انقلاب‌های هم‌عصر انقلاب اسلامی ایران شناخته می‌شده استبیان نمود: انقلاب اسلامی ایران را می‌توان با نماد کاست معرفی کرد که در آن روزگار به عنوان یک رسانه مدرن قابلیت استفاده داشت.

وی با اشاره به اینکه در دوران انقلاب اسلامی با دست‌های خالی کارهای بزرگی انجام شده است، اضافه کرد: در این انقلاب افرادی تربیت شدند که به آمریکا ثابت کردند من از تو نمی‌ترسم و از همه کمبودها و مشکلات عبور می‌کنند.

در ادامه مراسم از خانواده شهید شاهینی ،پیشکسوتان ،مسئول کانون بیسچ رسانه دشتستان ونفرات برتر و برگزیده جشنواره ابوذر استان بوشهر در دو بخش چند رسانه‌های و مکتوب تقدیر شد.

IMG 5078

IMG 5146

IMG 5101

IMG 5126

IMG 5143

IMG 5155

IMG 5216

IMG 5226

IMG 5254

IMG 5290

IMG 5295

IMG 5336

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه