یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم"مراسم 9 دی عصریک شنبه با حضور گسترده مردم ولایت مدار با سخنرانی سردار شکارچی معاون فرهنگی وتبلیغات کل ستاد نیروهای مسلح در میدان امام خمینی (ره) برگزار شد.

گزارش:ابوالفضل قاسمی

مردم ولایت‌مدار برازجان،مسئولین شهرستان،در این تجمع بزرگ با حضور گسترده بار دیگر حمایت خود را از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وپشتیبانی خود از نظام و رهبری اعلام نمودند.

IMG 0859


به گزارش خبرنگار سخن مردم"سردارشکارچی درابتدا ضمن بزرگداشت حماسه ۹دی افزود :درود می فرستیم به ارواح طیبه شهدا اسلام وشهدای انقلاب اسلامی وهشت سال دفاع مقدس شهدای دفاع از حرم وشهدای دفاع از امنیت ووطن وهمچنین امام راحل (ره)ودرود می فرستیم به محضر مقدس امام زمان (عج) ونائب برحقش امام خامنه ای
ایشان درادامه گفت :شما مردم شهید پرور ونورانی این منطقه امروز ثابت کردیدهرجا احساس مسئولیت شود به میدان خواهید آمد .

IMG 08311

وی با بیان اینکه فتنه سال ۸۸تقابل دوتفکر بود نه رقابت انتخاباتی تصریح نمود:،1- تقابل اسلام ناب محمدی و2- تقابل فتنه گران آمریکایی ولشکریان شیطان، هردوتفکر دربرابر هم صف آرایی کردند ودریک جبهه
رزمندگان مخلص کشور ،بصیرت یافتگان ومکتب امام، شهادت طلبان ،مخلصان از جان گذشتگان وشهید پروران دریک جبهه منافقان وسلطنت طلبان، بهائیان ،غرب گرایان لیبرالها وسکولارها درجبهه دیگردربرابر هم صف آرایی کردند .
معاون فرهنگی وتبلیغات کل ستاد نیروهای مسلح درادامه اظهارداشت:نقطه اوج این فتنه گران زمانی بود که فتنه گران ماهیت خودشان را آشکار وافشا نمودند ونقاب نفاق را از چهره خود کنارزدند ومساجد وحسینیه ها وپرچم های یاحسین را به آتش کشیدند.
اما مردم ولایت مدار وبصیر کشور همان مردمی بودند که در مکتب عاشورای وحسینی تربیت شده بودند دردامان مادرانی که با اشک درتکایا وحسینیه ها رشد یافته بودند، وبه کوری چشم دشمنان داخلی وخارجی انقلاب اسلامی امروز هزاران برابر قویتر از ابتدای شکل نظام جمهوری اسلامی مقتدرانه وقویتر هم به لحاظ معنوی وهم به لحاظ مادی روی پای خود ایستاده ایم وخواب راحت را از دشمنان گرفته ایم.
سردارشکارچی با بیان اینکه ما پرچم لا اله الا الله را به زمین نخواهیم گذاشت افزود: تا کاخ های ظلم و ستم را ویران نکرده‌ایم ما تا زمانی که این ظلم بر این کره زمین عرض اندام می کند انقلابمان استمرار خواهد داشت به فضل الهی وکاخ های ستم را ویران خواهیم کرد.
 ما هر سال در نهم دی تجدید میثاق می کنیم ،امروز روزگار ۱۴ قرن گذشته نیست که علی تنها بماند ما به پرچم داری امام خود دشمنان اسلام را به اسارت در خواهیم آورد و ذلیل و خوار خواهیم نمود، تا زمانی که مردم در این صحنه هستند این انقلاب هست.
 امروز همه ملت های مسلمان جهان چشم امید به انقلاب اسلامی دارند ،همه امیدشان به انقلاب اسلامی است.
وطی این سالها تلاش می‌کنند جوانان ما را به سمت اسلام آمریکایی و دیگر سوق دهندتا اسلام ناب محمدی را کنار بگذارند ولی همیشه شکست خورده اند و این نبود مگر به واسطه حضور آگاهانه ،شجاعانه ولایتمدارانه، تکلیف مدارانه شما ملت عزیز که برای حفظ این انقلاب هزینه‌ها پرداختید.
زیرا شما تربیت یافتگان مکتب عاشورایید،واگر شما نبودید در صحنه کربلا امام حسین (ع)را یاری کنید ولی بعد از حدود چهارده قرن، فرزندان آنان، امام راحل و مقام معظم رهبری را مردانه و آگاهانه یاری کردید .
شما تربیت یافتگان مکتب فاطمه زهرا سلام الله هستید. ایشان درپایان گفت:شما تربیت یافتگان حضرت امام حسین علیه السلام هستید که بین ذلت و سعادت، سعادت را انتخاب کردید و زیر بار ذلت نرفتید در این چهل سال وامروز پیام  ملت به همه دشمنان این نظام این است که شما ارزوی کنار زدن اسلام ناب و تضعیف ولایت فقیه و حاکمیت دینی را به گور خواهید برد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه