سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم" دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با تاکید بر اینکه امروزه لشکرکشی‌ها با قدرت فناوری صورت می‌گیرد، گفت: قدرت نفوذ جمهوری اسلامی ایران امروز تا مدیترانه رسیده است.

139207070825267011264924

سردار سرلشکر پاسدار یحیی رحیم‌صفوی پیش از ظهر امروز در مراسم رونمایی از بازی رایانه‌ای «آتش‌بار» در دانشگاه هنر تبریز که برگرفته از زندگی شهید شفیع‌زاده و به همت دانشجویان دانشگاه هنر و مرکز متنای فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی ساخته شده است با اشاره به اینکه سلام رهبر معظم انقلاب را به مردم ولایتمدار آذربایجان می‌رسانم، اظهار داشت: من قلب و روحم در تبریز است چرا که شخصیت سیاسی، نظامی و اعتقادی من در تبریز شکل گرفت و از محضر شهید آیت‌الله قاضی استفاده کردم.

وی با بیان اینکه جهان امروز با بحران قدرت روبه‌روست، افزود: در شرق عالم چین، هند، روسیه و جمهوری اسلامی ایران قدرت‌های جدید در قرن جدید خواهند بود.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با تاکید بر اینکه امروزه آمریکا با چالش اقتصادی چین و نظامی روسیه روبه‌رو است، خاطرنشان کرد: اکنون جابه‌جایی شگرف و ناگهانی مرکز قدرت عالم از غرب به شرق عالم در حال رخ دادن است که منابع این قدرت، اقتصاد فرهنگ و تمدن استتسنیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه