یکشنبه, 01 خرداد 1401 - Sunday, 22 May 2022

سخن مردم"محمدحسن محمدی شهردار برازجان و سیدحسن لواسانی‌فرد ‌رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برازجان روز دوشنبه سوم دی‌ماه دیدار و گفتگو کردند.

ind0ex

به گزارش سخن مردم"در این دیدار که با هدف تبادل نظر و بررسی راه‌های همکاریهای بیشتر بین ارگانها و به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش دشتستان برگزار گردید، مهندس محمدی شهردار برازجان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست به نقش نهادهای فرهنگی همچون آموزش و پرورش در توسعه‌ی زیربنایی جامعه اشاره کرد و مشارکت این نهاد در توسعه‌ی عمرانی را مکمل نقش اجتماعی والای این نهاد مقدس برشمرد.
شهردار برازجان با ذکر این نکته که نگاه ویژه به توسعه‌ی مناطق کم‌برخوردار، تنها راه حرکت در جهت توسعه‌ی متوازن و عادلانه است، برخی فعالیتهای صورت گرفته توسط شهرداری برازجان در این راستا را برشمرد و اظهار داشت: شهرداری برازجان آماده هرگونه همکاری با نهادهای دولتی، غیردولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی جهت ارائه خدمات ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته‌ی شهر برازجان است تا بدین وسیله بخشی از کمبودها مرتفع گردد.
در این دیدار سید حسن لواسانی‌فرد نیز ضمن تقدیر از عملکرد مهندس محمدی و مجموعه‌ی شهرداری برازجان بخاطر عملکرد مطلوب این مجموعه و تغییر  محسوس در چهره‌ی شهر، پیشنهاداتی جهت توسعه‌ی شهری ارائه کرد.

1شهرداری

رییس و اعضای شورا نیز در این دیدار آمادگی شورای اسلامی شهر برازجان برای حمایت از طرحهای توسعه‌ای و مشارکتی شهرداری را اعلام کردند.
در پایان این نشست، با توجه به کمبود اماکن ورزشی در منطقه علی‌آباد برازجان و وجود استعدادهای ورزشی فراوان در این منطقه، شهردار برازجان و مدیر آموزش و پرورش دشتستان توافق کردند که با همکاری اداره آموزش و پرورش و شهرداری برازجان یک واحد زمین چمن مصنوعی در محله‌ی نجف آباد برازجان احداث و در اختیار جوانان علاقمند به ورزش قرار بگیرد.

شهرداری2شهرداری3
گفتنی است پیش از این ۱۴ زمین چمن مصنوعی توسط شهرداری برازجان در مناطق مختلف شهر احداث و به بهره‌برداری رسیده که یکی از آنها در منطقه علی آباد برازجان قرار دارد. همچنین دو زمین چمن مصنوعی فوتبال توسط شهرداری برازجان در دست احداث است که با امضای تفاهم‌نامه‌ی امضا شده بین شهرداری و آموزش و پرورش، احداث سومین زمین چمن نیز در دستور کار شهرداری برازجان قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است با آغاز عملیات اجرایی چمن مصنوعی محله‌ی نجف‌آباد، ششمین زمین چمن مناطق کمتر توسعه یافته‌ی برازجان احداث خواهد شد که امید می‌رود بخش قابل توجهی از نیازهای ورزشی جوانان و علاقمندان ورزش در این مناطق مرتفع گردد.روابط عمومی شهرداری

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه