شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

888

سخن مردم" صبح چهارشنبه ۱۴ آذر ماه حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کل کشورو دیگر مسئولین شهرستان از ، ستاد نماز جمعه برازجان بازدید کردند.

به گزارش سخن مردم"حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کل کشورو نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و هیئت همراه با حضور مصلح امام جمعه برازجان،دکتر ارسلان زارع فرماندار دشتستان وسرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جوادالائمه دشتستان و دیگر مسئولین از ، ستاد نماز جمعه برازجان بازدید کردند.

گزارش : مهین قاسمی

 در ابتدا آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد. پس از،آن مصلح امام جمعه برازجان، ضمن خوش آمدگویی از حاج علی اکبری و هیئت همراه و تشکر از ، فعالان و گروههای مذهبی، گزارشی از،برنامه های ستاد نماز جمعه را عنوان کرد.

وی گفت: شهرستان دشتستان دارای ۶ بخش و ۶ امام جمعه و ۹ شهردار و حدود ۸۰ روحانی فعال می باشد.

ایشان همچنین افزودند: شهرستان دشتستان یک شهرستان مذهبی، انقلابی و ولایی که دارای ۳۰۰ مسجد است و افتخار این را داریم که حدود ۱۷۰۰ شهید از جمله شهید گنجی را تقدیم انقلاب کرده ایم.

حجت الاسلام مصلح از حضور نوجوانان و جوانان پرشور و فعال و تشویق آنان در اقامه نماز مطالبی را ایراد نمود.

وی گفت: از ، دانش آموزان فعال که در طرح کارت نماز شرکت می کنند و بیشترین حضور را داشته اند تشویق و تجلیل می شود.

درادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ضمن تشکر از ، مسئولان و دانش آموزان در امر مشارکت در ستاد نماز جمعه ، خطاب به آنان به نعمت جوانی اشاره کرد و گفت: جوانی کلید دست یافتن به قله های علمی، معنوی، جسمانی است.

ایشان در ادامه افزودند: کشور ایران دانش آموزی ترین دفاع جهان که ۳۶ هزار شهید دانش آموز را داشته است را با افتخار پشت سر گذاشته است.

وی گفت: اگر انسان بخواهد از ، نظر اخلاقی و معنوی به قله ها برسد از طریق جوانی است و در مقطع جوانی به مهارت های زیادی از،جمله ورزشی، هنری، اخلاقی، علمی و .... می توان رسید.

ایشان همچنین گفتند: بزرگترین سرمایه یک جوان در اختیار داشتن طهارت و روح و فطرت پاک است.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان ستاد نماز جمعه برازجان و اتحاد آنان برای همه جوانان و دانش آموزان آرزوی توفیق کردند.

889

890

891

892213

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه