پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"تجمع حماسی بسیجیان به مناسبت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین درمصلی جمعه برازجان برگزار گردید.

IMG 5342

به گزارش سخن مردم"تجمع حماسی بسیجیان به مناسبت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با سخنرانی سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان وحجت الاسلام مصلح امام جمعه و مسئولین شهرستان و فرماندهان و بسیجیان برگزار گردید.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان:دشتستان بزرگ ما با ۷۰۰ نیروی آموزش دیده دشمن را در آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس دفن و محو می کند.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان سرهنگ پاسدار نعمت الله غلامپوردر مراسم ویژه پنجم آذرماه سالروز تاسیس بسیج مستضعفین گفت: ما در دوران سخت هشت ساله جنگ با وحدت و همدلی بین نیرو‌های مردمی و نیرو‌های مسلح، پیروز شدیم.

وی خاطرنشان کرد: براساس همین وحدت و همبستگی که سفارش شده قرآن کریم می‌باشد بعد از جنگ، کشور را ساختیم و سازندگی را براساس وحدت و همدلی انجام دادیم.

سرهنگ غلامپور در جمع بسیجیان اظهار داشت: اگر وحدت داشته باشیم، اگر با هم همدل و همراه باشیم هیچ دشمنی حریف ما نخواهد بود همانگونه که در جنگ تحمیلی و دیگر عرصه‌ها و پیکار ها، با شعار وحدت و انسجام توطئه‌های دشمن را خنثی کردیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بسیج باید در همه زمینه‌ها مسلح به علم روز باشد گفت: بسیج باید در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دشمن شناس بوده و عرصه سیاست را خوب بشناسد نه اینکه سیاست زده باشد بلکه سیاست مدار باشد.

سرهنگ غلامپور با تاکید براینکه پهباد‌ها و موشک‌های نقطه زن ما به طوردقیق، اهداف اسرائیل و آمریکا را در منطقه هدف قرار داده است خاطر نشان کرد: هر کجا و هر زمان در طول چهل سال گذشته انقلاب اسلامی ایران حامی مستضعفان بوده شکست نهایی با آمریکا و اسرائیل بوده است.

وی اظهار داشت:اگر مرز‌های استان بوشهر مورد هجوم بیگانه قرار گیرد لازم نیست از تبریز و اصفهان نیرو بیاید، دشتستان بزرگ ما با ۷۰۰ نیروی آموزش دیده در قالب گردان‌های امام علی (ع)، امام حسین (ع) و بیت المقدس آماده هستند که دشمن را در آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس دفن و محو کنند.

IMG 5364

IMG 5327

حجت الاسلام مصلح امام جمعه شهر برازجان: میوه‌های با ارزش درخت طیبه بسیج، امنیت، وحدت و خدمت است

حجت الاسلام مصلح امام جمعه شهر برازجان در این مراسم  گفت: حقیقتی که برهیچ کس پوشیده نیست این است که ایران اسلامی آنقدر قدرت نظامی دارد که هم از مرز‌های سرزمین خود دفاع کرده و هم از مرز‌های کشور‌های اسلامی و دنیای اسلام دفاع می‌کند.

مصلح یادآور شد: از لحاظ اقتدار، ما در اوج اقتدار هستیم، ما ضعیف نیستیم، ما از نظر نظامی یکی از قوی‌ترین کشور‌های دنیا هستیم، چرا که مردمی انقلابی، باانگیزه، بسیجی و با ایمان داریم.

وی تصریح کرد: اسرائیل در طول چند سال گذشته هر موقع با جبهه مقاومت درگیر شده، شکست و سرافکندگی نصیبش شده، چه در جنگ ۳۳ روزه و چه در جنگ‌های ۲۲ روزه، شش روزه و سه روزه، همگی با شکست و عقب نشینی همراه بوده است.

حجت الاسلام حسن مصلح اظهار داشت: بسیج میوه لذیذ انقلاب اسلامی است، هر درختی که کاشته می‌شود یک میوه دارد، ولی درخت شجره طیبه بسیج، هزاران میوه دارد.

وی در پایان یادآور شد: از میوه‌های با ارزش درخت طیبه بسیج می‌توان به میوه امنیت، وحدت و خدمت اشاره کرد که در حال حاضر، نه تنها ایران اسلامی بلکه تمام دنیای اسلام از آن بهره‌مند هستند.

IMG 5493IMG 5335IMG 53211IMG 53281IMG 53741IMG 54021IMG 54221IMG 5464IMG 53861IMG 54291IMG 5431IMG 5452

دراین اجتماع حماسی بسیجیان با فریادهای بلند، استکبارستیزی، ولایتمداری و مقابله با توطئه های دشمنان را فریاد کردند ونشان دادند بسیجی یعنی ولایت مداری ودرمسیرولایت بودن ،بسیجی هراس به دل نداشتن وبه دل خطر زدن است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه