پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"به مناسبت هفته دولت مدرسه١٠ کلاسه خیرساز برادران رئیسی با حضوراستاندار ومسئولین استانی ،شهرستانی افتتاح شد.

<# REAL_FILENAME #>

به گزارش سخن مردم"در دومین روز از هفته دولت در آئینی با حضور استاندار بوشهر، مدرسه ١٠ کلاسه خیرساز در برازجان به بهره‌برداری رسید.

استاندار بوشهر در این آیین با تبریک هفته دولت اظهار داشت: این کار خیر باقیات و صالحاتی برای خانواده رئیسی خواهد بود و همه باید از این کار الگو بگیریم.

عبدالکریم گراوند بیان کرد: این اقدام خیر برای خانواده خیر رئیسی جاودانه خواهد بود ضمن اینکه انتخاب این مدرسه به عنوان مدرسه پروژه مهر کار قابل تقدیر است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر در این مراسم گفت: دبستان ١٠ کلاسه برادران رئیسی توسط خانواده رییسی احداث شده است.

احمد مرادی بیان کرد: خانواده رئیسی زمین مدرسه و ۵٠ درصد ساخت مدرسه را انجام داده است.

وی ادامه داد: این مدرسه در زمینی به مساحت ۱۵۵٠ متر و اعتبار ٣٠ میلیارد ریال در دو طبقه و ۱۰ کلاس احداث شده است.

سید حسن لواسانی فرد صبح امروز در آیین افتتاح مدرسه خیر ساز برادران رئیسی اظهار داشت: این مدرسه با مشارکت 50 درصدی خیر نیک اندیش و 50 درصد اعتبارات دولتی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر احداث و تجهیز شده است.

وی گفت: این مدرسه از سال 1396 با احداث زمینی به مساحت 2160 متر مربع از طرف خیران نیک اندیش برادران رئیسی آغاز به ساخت شده است و با ساخت 10 کلاس آموزشی و فضای آموزشی 1390 متر مربع در هفته دولت امسال افتتاح شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: مبلغ احداث و تجهیز این پروژه بالغ بر 30 میلیارد ریال بوده و با آغاز سال تحصیلی جدید به عنوان مدرسه دخترانه دوره ابتدایی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

لواسانی فرد ضمن تشکر از حضور استاندار بوشهر و فرماندار شهرستان برای افتتاح این مدرسه گفت: حضور خیرین نیک اندیش در کنار آموزش و پرورش باعث رونق، توسعه و رشد فضاها و امکانات آموزشی می گردد.

وی با بیان تشکر از همه خیرین نیک اندیش اظهار کرد: به پاس قدردانی از زحمات و این کار خداپسندانه خانواده رئیسی جشن بازگشایی مدارس امسال به صورت نمادین در این مدرسه برگزار خواهد شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه