یکشنبه, 13 آذر 1401 - Saturday, 03 December 2022

سخن مردم "نشست شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت روز خبرنگار با حضور مهدی نیکنام رئیس شورای شهر برازجان واعضای محترم شورا درساختمان شورای شهر برازجان با حضور اصحاب رسانه برگزار گردید.

به گزارش سخن مردم"مهدی نیکنام دراین نشست ضمن تبریک روز خبرنگار گفت:روز خبرنگار فرصت ارزشمند وگرانبهایی است برای تقدیر از شما عزیزان که همواره دراطلاع رسانی به مردم وجامعه تلاش  می کنیدوما امروز گرد هم آمده ایم تا بپاس زحمات شبانه روزی شما عزیزان، تقدیر شود ازتمام عزیزانی که درواقع پشت صحنه هستید واخبار را به جامعه منعکس می کنید.

<# REAL_FILENAME #>

ایشان درادامه بیان نمود:خبرنگار باید بداند ومی داند آنکس آگاه تراست مسئول تراست،مسئول درقبال ملت وکشور،در قبال باورها واعتقادات مردم،مسئول درقبال منافع ملی ،مسئول درقبال تجاوز فکری واندیشه بیگانه به مرزهای فرهنگی ومسئول دربرابر اخلاق جامعه واین مسئولیتها نه تنها محدودیت نمی آورد بلکه راه رسیدن به کمال را دراین حرفه مقدس برای او هموار وهموارتر می کند

مهدی نیکنام اظهار نمودند: ما هم به سهم خود به وجود شما عزیزان درکنار مان افتخار می کنیم نه تنها ما بلکه تمام مسئولین وادارات وسازمانها شهروشهرستان به بودن درکنار شما به جهت انتشار خبرها افتخار می کنند.

دراین نشست حاج محراب بنافی رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر برازجان گفت: هفده مرداد ماه روز خبرنگار ،روزی است که شهید محمود صارمی جان خود را فدا کرد وارزش خون این شهیدخبرنگار باعث شد که در تقویم این روز به نام روز خبرنگار نامیده شود واین روز را به شما زحمتکشان این عرصه تبریک می گویم ودرود می فرستیم به همه روان پاک شهیدان که با نثار جان خود عزت وسربلندی را برای این نظام به ارمغان آوردند.

ایشان با اشاره به اینکه یکی از افتخارات ما این است که الحمدالله اکثرخبرنگاران برازجان جوان هستند گفت:خبرنگاران با قلم زیبای خود شان واقعیت ها را به گوش مردم عزیز می رسانند.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر برازجان درادامه بیان داشت:شما چشم وچراغ مردمی هستید که به قلم های شما چشم دوخته اند وشماکسانی هستیدکه مردم از شما انتظاردارند که مطالب شما گفتار واخلاق ومنش شما را ببینند ومطالب خوب را به مردم برسانید زیرا شما ما بین مردم ومسئولین هستید اختلاف سلیقه در هر گروهی هست ونباید قلم به نفع ویا ضرر کسی باشد وانتظارات ما ازشما این است که واقعیت ها را بیان کنید وخدای ناخواسته باعث نشوید اخبار کذب درجامعه منتشر کنید وباعث ناراحتی شوید.

وی درپایان گفت:نقد سازنده برای هر مسئولی لازم است سعی کنید نقدها منصفانه وسازنده ودلسوزانه باشد طوری نباشد که باعث نگرانی مردم شود وباانتشارو بیان مطالب خوب ومصوباتی که انجام می شود مردم را امیدوارتر کنید .

دیگر اعضای شوراهم روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفتند وبیان داشتند انشاالله در این حرفه مقدس وبی ادعا موفق باشند وهمچنان برای منعکس نمودن اخبار شهرمان تلاش کنند.

گفتنی است در ادامه این نشست از خبرنگاران حاضر در جلسه تقدیر بعمل آمد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه