پنج شنبه, 03 مهر 1399 - Thursday, 24 September 2020

سخن مردم"نماینده مردم شهرستان دشتستان در جلسه اعضای کمیسیون اصل نود مجلس با رییس قوه قضاییه خواستار تشکیل قرارگاه مبارزه با فساد و تکریم ارباب رجوع در دستگاه قضایی شد.

رضایی

به گزارش سخن مردم"دکتر ابراهیم رضایی در دیدار با رئیس قوه قضائیه با تجلیل از اقدامات انقلابی ایشان، اظهار داشت: اقدامات انقلابی و جهادی آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه موجب کارآمدی و ایجاد امید در مردم شده است.

وی با اشاره به شیوع فساد در برخی دستگاه‌ها، گفت: مبارزه با فساد مطالبه سه دهه رهبر معظم انقلاب اسلامی از مسئولان است اما علیرغم اقدامات انجام شده، تاکنون در حوزه عدالت‌خواهی به جایگاه مطلوب نرسیده‌ایم.

عضو فراکسیون مبارزه با فساد، خاطرنشان کرد: برای مبارزه با فساد باید ساختارهای فسادزا را اصلاح کرد. مبارزه با فساد محدود به قوه قضاییه نیست لذا همه دستگاه‌ها باید دست به دست هم بدهند و با کمک قوه قضائیه، فساد را ریشه‌کن کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواستار تشکیل قرارگاه مبارزه با فساد شد و بیان کرد: پیشنهاد می‌شود قرارگاه فراقوه ای مبارزه با فساد با حضور سه قوه در کشور تشکیل شود تا اقدامات لازم در حوزه مبارزه با فساد انجام شود.

رضایی با تقدیر از رویکرد رییس قوه قضاییه در مبارزه با فساد بیان کرد: شفافیت یکی از اقدامات اساسی برای مبارزه با فساد است که با حضور آیت‌الله رئیسی اقدامات خوبی صورت گرفته و انتظار می‌رود در همه محاکم قضایی و ضابطان قضایی این شفافیت تسری یابد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی خواستار تکریم مردم و ارباب رجوع در همه محاکم قضایی و دستگاه‌های مربوطه شد.

دکتر رضایی در خلال این دیدار، با اسماعیلی سخنگو و رییس حوزه ریاست قوه قضاییه مذاکره و برخی از مسائل شهرستان دشتستان از جمله مشکلات واحدهای تعطیل‌شده و ساماندهی مسکن مهر را مطرح کرد و خواستار رسیدگی به این موارد شد که مقرر شد پیگیری شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه