یکشنبه, 28 دی 1399 - Sunday, 17 January 2021

سخن مردم"رییس واعضای شورای اسلامی شهربرازجان ازحضورمردم فهیم وقدرشناس شهربرازجان واصحاب رسانه در انتخابات دوم اسفندماه درپیامی تشکرکردند.

به گزارش سخن مردم متن پیام به شرح زیراست:

ریس شورای بزازجان

بسم الله الرحمن الرحیم

دوم اسفند ماه سال ۹۸ تجلی دیگری از حضور حماسی ملت ایران در پای صندوق های رأی بود و مردم مومن، ولایتمدار و انقلابی شهربرازجان نیز همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور، بار دیگر با مشارکت خود در انتخابات ، حماسه ساز شدند.

ملت سلحشور ایران اسلامی به ویژه مردم شهید پرور شهربرازجان ، بار دیگر با مشارکت خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حماسه بزرگ دیگری آفریدند و به دنیا به ویژه استکبار جهانی و هم‌ پیمانانش ثابت کردند که تحت هر شرایطی پشتیبان نظام بوده وبه آرمان‌های بلند رهبر کبیر انقلاب و رهنمودهای مقام معظم‌ رهبری پایبند بوده و تهدیدها و توطئه‌های مختلف تاثیری در اراده ایشان ندارد.

ضمن تبریک به مردم شریف و قدرشناس شهربرازجان،از کلیه عوامل اجرایی،قضایی،نظارتی،نظامی، انتظامی،امنیتی و همه‌ی دست اندکاران انتخابات به ویژه اصحاب رسانه که در برگزاری این حماسهپرشور نقش آفرین بودند، صمیمانه سپاسگزاری کرده و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را از خداوند متعال خواهانیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه